Nicki Minaj Ganja Burn Video: Královna vede armádu proti svým nepřátelům

Předtím, než dostane Nicki Minaj příležitost aktualizovat verzi alba „Ganja Burn“, sdílí newyorský rapper vizuály videoklipu zaměřeného na Mert Alas a Marcuse Piggotta. Píseň byla původně vydána jako „Ganja Burns“, ale Nicki vydala video bez „.“

Video „Ganja Burn“, které se odehrává v poušti, vypráví příběh o velkorysé královně a pomstě, kterou hledá proti svým nepřátelům. „Kdysi dávno, ve světě neznámém ... žila královna, Velkorysá královna, na úvodním videu se čte titulní karta. Poté se vysvětlilo, že královna dovolila svým nepřátelům, aby ji svrhli. Rozhodla se, že jim umožní snadné vítězství. Poradila své armádě, aby udělala a nic neříkala. Zabili její vesnici.Vizuály poté odstartují, když se Minaj probouzí z písku, když prochází pouští. Při putování pustinou zvedne rapper lebku a později se k ní připojí její armáda, když tančí kolem ohně.Až příště fanoušci poslechnou „Ganja Burn“ na internetu Královna album, skladba může znít a vypadat jinak. O víkendu Minaj odhalila, že chce píseň aktualizovat kvůli nízké hlasitosti během háku. Rapper také řekl, že udělala překlep s názvem písně a na konec přidala písmeno „s“.

„Jen jsem po dlouhém dni poslouchal #GangaBurns a uvědomil si, že nesnáším, jak nízko jsem udělal háček. Musím to vyměnit, “tweetla 11. srpna.„ To je jako moje oblíbená píseň a nemůžu to nechat tak jít. Navíc jsem byl tak zbaven spánku, napsal jsem popáleniny místo popálenin, když mě stresovali. 4 tracklist 'Podívejte se níže na video „Ganja Burn“.

vyhodila mi ptáka jako violoncello

Podívejte se na fotky různých vzhledů Nicki Minaj v průběhu let