Nicki Minaj kapky tři nové písně, jeden s Drakeem a Lil Wayne - poslouchejte

Ve hře chyběla Nicki Minaj. V pátek (14. května) se rapper Young Money vrací s novou hudbou.

Nicki konečně vydala svůj mixtape z roku 2008, Beam Me Up Scotty k streamovacím službám, ale s některými doplňky. Tato verze obsahuje několik nových písní, včetně písní „Seeing Green“ s Drakeem a Lil Waynem, „Fractions“ a „Crocodile Tears (Remix)“ se Skillibeng.100 nejlepších skladeb 2016 hip hop

Po čtyřměsíční pauze ze sociálních médií Nicki nejprve oznámil, že nová hudba byla spuštěna v pondělí (10. května) prostřednictvím Instagramu. Zveřejnila svou fotografii, zdánlivě nahou, zakrytou polštáři, která byla jednoduše označena jako „pátek“. Ve dnech před jejím uvedením neustále propaguje novou hudbu v. Nových příspěvcích na sociálních médiích. Udělala také relaci Instagram Live v hodinu před spuštěním mixu, která zahrnovala rozhovor s Drakeem.Toto je vítané znamení od fanoušků Nicki, kteří se chtěli věnovat hudbě z Harajuku Barbie, zejména poté, co se ozvalo rachotení, že by v roce 2019 odešla do důchodu. hudba. Loni v září s manželem Kennethem Pettym vítají své první dítě, chlapce.

V lednu 2020 čelila také rodinným právním problémům, kdy byl její bratr Jelani Maraj odsouzen na 25 let doživotí poté, co byl usvědčen z dravého sexuálního útoku. V únoru tohoto roku byl jejím otcem Robert Maraj zabit při nehodě typu hit-and-run v New Yorku .V tomto časovém rámci se Nicki na tratích objevovala jen střídmě, zejména v rolích Tixze 6ix9ine, Mike Will Made-It a What What Speed ​​& Bout !? s YoungBoy Never Broke Again a vydává svůj vlastní singl „Yikes“.

Nyní je královna zpět.

Poslechněte si aktualizovanou verzi Nicki Minaj Beam Me Up Scotty níže.Republic Records

kdo je nejlepší freestyle rapper

Podívejte se, kolik dní to bylo od té doby, co Kendrick Lamar, J. Cole, Travis Scott a další upustili od alba