Nicki Minaj Drops 'The Pinkprint' Album - Today in Hip-Hop

V tento den, 15. prosince, v historii hip-hopu ...

lil yachty 1 video video obsazení

2014: V době, kdy v průmyslu nepřetržitě dělala velké kroky nepřetržitě více než pět let, upustila rapperka / zpěvačka Nicki Minaj z Queensu a New Yorku, rodák z Trinidadu a Tobaga, své třetí studiové album, Pinkprint, dne 15. prosince 2014 prostřednictvím Young Money / Cash Money Records.Když nastal čas dát dohromady tento konkrétní projekt, měla Nicki co dohánět. Za pět let od podpisu s otiskem Young Money se první dáma YMCMB stala jednou z největších a nejlépe financovatelných hvězd nejen v hip-hopu, ale na celém světě jako celku. S oběma jejími předchozími alby Růžový pátek a Pink Friday: Roman Reloaded Všichni, kteří byli opakovaně certifikováni na platinu a obdrželi všechny typy ocenění a ocenění, všichni fanoušci Queens MC, láskyplně označovaní jako Barbz, napjatě očekávali její další krok.Když Nicki oznámila, že pracuje na materiálu pro její další LP, umělkyně hvězdných lodí dala jasně najevo, že si chce ponechat Pinkprint hip-hop, se zaměřením na její rapové kořeny. To by od ní bylo trochu odbočka Pink Friday: Roman Reloaded Projekt, který určitě obsahoval několik veršů ohně, ale obsahoval mnoho skladeb, které měly mnohem více pop / taneční atmosféry. Dokonce i název pro její třetí studiové vydání, Pinkprint, je kývnutím na jednoho z největších plivanců vůbec, Jay-Z, který vydal podobně pojmenovaný Modrotisk v roce 2001, který je v mnoha kruzích považován za jedno z nejlepších alb všech dob.

datum vydání kodak black tunnel vision

Myslím, že každý ví, jak jsem posedlý Jay-Z, řekla Nicki v rozhovoru z roku 2014. Vždycky to byl můj oblíbený rapper, on i Wayne. Odvedl tak skvělou práci Modrotisk značka pro mužské rappery, cítil jsem. A hodně jsem studoval jeho plán, jen co se týče toho, jak se stát magnátem.Před vydáním alba na konci roku 2014 Minaj upustil od celkem čtyř singlů Pinkprint , z nichž všechny byly velmi úspěšné. Film „Pills N Potions“ byl vydán v květnu 2014 a vyvrcholil u čísla 24 na Plakátovací tabule Žhavá stovka. Po singlu následoval v srpnu téhož roku Nickiin masivní hit „Anaconda“. Hymna strany Polow da Don - produkovaná vzorkovanými prvky šlágrů Sir Mix-a-Lot z roku 1992, „Baby Got Back“, je dosud nejvyšší hitparádou Nicki Minaj a dosahuje nejvyšší pozice č. 2 na Plakátovací tabule Hot 100.

Samotná trať je certifikovaná dvojitá platina a byla nominována na různá ocenění, včetně ceny Best Rap Song na cenách Grammy 2015. Další úspěšné nezadané z Pinkprint které předcházely vydání alb, byly skladby „Only“, které představovaly Chrisa Browna a Nickiiny kolegy z Young Money, superhvězdy Drake a Lil Wayne, a „Bed of Lies“, u nichž Skylar Gray poskytoval vokály pro háček.

Díky produkci řady významných jmen v oboru, jako jsou Dr. Luke a Cirkut, Boi-1da, Metro Boomin, Mike WiLL Made-It a výše zmíněný Polow da Don, Pinkprint byl konečně propuštěn na veřejnost v prosinci poté, co byl několikrát odsunut v průběhu roku 2014. Jakmile projekt upadl, setkal se s širokým ohlasem kritiky i komerčním úspěchem. Pinkprint debutoval u č. 2 na Plakátovací tabule 200, kde by zůstal tři po sobě jdoucí týdny, a v prvním týdnu přesunul 244 000 jednotek. V průběhu roku 2015 by se LP dočkalo vydání dalších tří singlů včetně „Truffle Butter“, které se objeví v luxusním vydání Pinkprint a opět po boku LunchMoney Lewise, Lil Wayne a Drake, „The Night Is Still Young“ a „Trini Dem Girls“.Na začátku roku 2016 Pinkprint se stala certifikovanou dvojitou platinou od RIAA a sloužila jako katalyzátor pro Nicki's Pinkprint World Tour, která na svých 38 představeních vydělala 22 milionů dolarů.

nicki minaj vyrobené v americe 2018

Mladé peníze / hotovostní peníze

Podívejte se na fotky různých vzhledů Nicki Minaj v průběhu let