Video Nicki Minaj Barbie Dreams: Sledujte Lil Wayne a další jako loutky

Nicki Minaj, jak slíbila ve svém pořadu Queen Radio, sdílí videoklip k její hitu „Barbie Dreams“. Výjimka vystřižená z jejího alba Královna přitáhla značnou pozornost, když debutovala, protože jmenuje nespočet rapperů a video se rozhodně neliší.

Curtis, mladý syn lékaře

Nicki je viděna sportovat řadu různých barevných vzhledů, jak kolem ní tančí různé loutky. Loutky se určitě podobají rapperům, které zmiňuje v písni - jeden má duhové grily jako 6ix9ine a další má podpisové dredy Lil Wayne.



Oznámení o poklesu videa nebylo jediným vrcholem segmentu Queen Radio od Nicki. Využila příležitost oslovit své hovězí maso s Cardi B poté, co se tito dva téměř dostali do rána na party Harper's Bazaar Icons během Newyorského týdne módy v roce 2018, kdy Cardi uvedla boty na Nicki, než byla vyvedena s obrovským uzlem její hlava.



Cardi se okamžitě po incidentu vydala na Instagram, aby řekla, že to vyplývá ze skutečnosti, že o ni přišla nechutná tvrzení o její schopnosti rodičů s její novou dcerou Kulture. Nicki však tvrdí, že by nikdy nemluvila o něčím dítěti.

'Nikdy bych nemluvil o něčím dítěti nebo rodičovství.' Je to pro mě tak šílené, že lidé musí vždycky udělat z Oniky toho zlého, “řekla.



Nicki dále nazvala Cardi B „nechutným prasetem“ a řekla, že svou kariéru vybudovala na sympatiích a výplatě.

Podívejte se níže na video Nickiho „Barbie Dreams“.

Podívejte se na fotky různých vzhledů Nicki Minaj v průběhu let



kdy vyjde věčný atake