Nicki Minaj a Ariana Grande si užijí den na pláži ve videu se sexy postelemi

Poté, co ji poprvé před téměř měsícem provokovala, Nicki Minaj v pátek (6. července) konečně přichází s videem ke své písni „Bed“ od Ariany Grande.

Ve slunném vizuálu se Nicki a Ariana pobaví na slunci. Začíná to scénami tropického prostředí a ukazuje mořskou pannu-Nicki ležící ve vlnách. Věci se nakonec přesunou do domu na pláži, kde Queens MC předvádí své tělo při rapu u bazénu.„Tisíc dolarových desek / Waitin“ na vás na několika dolarových deskách, “plivne Nicki na tropickou Messy, Brett 'Beats' Bailey, Ben Billions a produkovanou produkci SupaDubs. 'Mám Carter III na opakování / Zadní záběry do rytmu („A Milli“) na vás / Dostal jsem, že se chovám, jako byste na vás dostali Milli / Říkáte, že jsem KOZA, jo, Billy na vás / mohl bych udělat všechno vaše sny se stanou skutečností / Chceš propadnout, pak bys měl lépe projít. “Grande se přidává k zábavě a koketně se pohybuje před kamerou, zatímco zpívá smyslný sbor: „Mám postel vtipem“ vaše jméno na něm / Wit ' Vaše jméno na něm / Mám polibek s vtipem Vaše jméno na něm / Wit ‘vaše jméno na něm / Miluj mě dobře, miluj mě dolů / Neodmítni mě / Mám postel vtipem & apos; vaše jméno na něm / Wit ‚vaše jméno na něm. '

Ke konci se Nicki svůdně plazila v příboji, zatímco vlny kolem ní narážely.Toto je nejnovější singl od Nicki Královna album, jehož vydání je naplánováno na 10. srpna.

Podívejte se níže na nové video „Bed“ Nicki Minaj s Arianou Grande.

jak vypadá bratranec

Podívejte se na fotky různých vzhledů Nicki Minaj v průběhu let