Nick Cannon si myslí, že Eminem o tom ví lépe, než o něm teď něco říct

Nick Cannon se nebojí vyrovnat Eminemovu energii.

V novém rozhovoru s Plakátovací tabule v úterý (21. dubna) Nick hovořil o svém probíhajícím hovězím masu s Em a o jeho neochotě ustoupit od jakéhokoli hození, které mu přišlo do cesty.'Vychovává to po celá desetiletí.' On začal. „Jsem jedna z těch koček, která odpovídá energii. Nedělám to - přehnal jsem to. Dokonce i na střední škole jsem byl malý kluk, ale pokud jsi si ze mě udělal legraci, udělal bych si legraci z tebe, tvé mámy, a to je stejná energie Wild'N Out ``39letý mediální magnát dále vysvětlil, jak jeho hovězí maso se Slimem Shadym nikdy neovlivnilo jeho pohled na příspěvky rappera k hip-hopu.

'Byl to měsíc společenského komentáře, ale pokud jste mě někdy slyšeli hovořit o této záležitosti, dávám tomu chlápkovi jeho rekvizity jako ikonu v hip-hopu.' Myslím, že to teď ví lépe. Pokud o mně bude mluvit dál, budu mluvit dál. 'Eminemovo hovězí maso s Nickem sahá až do roku 2008, kdy Em prodal Cannona a jeho tehdejší manželku Mariah Carey na „Bagpipes From Baghdad“.

je 50 centů krev nebo mrzák

Ve druhém verši Em rapuje: „Nick Cannon, ty čuráku, přeji ti štěstí s kurva kurva / Každou minutu se narodí hlupák, který se vplížil na Malachiáše / Udělal muthafucku sát na kukuřici. “

Eminemova jedna píseň vedla k tomu, že se mezi nimi během posledních 12 let obchodovalo s tweety, diskurzy a odpornými komentáři. Ještě předtím, než Eminem a Nick Cannon začali posilovat, se zdánlivé pocity zdánlivě datují až k vlastnímu složitému vztahu Em s Mariah Carey, když se o nich údajně chodilo v roce 2001.V poslední době Nick Cannon trval na tom, že hovězí maso mezi ním a Emem bylo pro spoluzakladatele Shady Records příliš intenzivní v rozhovoru pro Miami s rozhlasovou stanicí 99 Jamz.

Podívejte se na 26 z nejlepších hip-hopových alb roku 2005