NexXthursday, Quavo a Lil Yachty se nechají animovat pro Sway Video

Umělec NexXthursday z Los Angeles, který se narodil v New Yorku, vydává videoklip k písni „Sway“ představující Quavo a Lil Yachty. Píseň dělá online šmrnc a získává přes 15 milionů streamů na Spotify a přes 7 milionů streamů na Soundcloudu.

Video by mělo získat spoustu zhlédnutí díky barevným vizuálům a motivům inspirovaným hrou. Yachty, Quavo a čtvrtek se objeví jako hratelné postavy a poté hra začíná. Video režíroval Super Deluxe.kdy je velký jam 2016

'Myslím, že tahle holka na molly / Buď ta nebo ona na party / Myslím, že tahle holka na molly / Podívej, jak se třeseš vaše tělo holka / Sakra, jsem příliš opilý, než abych byl trippin / Dívka, mám spoustu alkoholu / Dívka, přinesl jsem všechny své niggas, rapuje NexXthursday.'Sway' je první singl z jeho připravovaného EP, Natasha , plánováno na 20. října. Inspirací pro singl z produkce CashMoneyAP byla divoká noc párty a pití.

'Sway byl záznam, který byl založen na skutečném příběhu divoké noci v klubu a příliš velkého množství alkoholu,' říká NexX . „Chtěl jsem spojit zábavnou atmosféru, kterou jsem tu noc cítil, s nahrávkou vedle módního háku. Když slyším „Sway“, připomíná mi to jen zábavné vibrace, takže jsme s tímto videem chtěli jít netradičně. Z lyrického videa jsem dostal skvělé odpovědi, takže jsem chtěl pokračovat v konceptu tak, aby byl jasný a zábavný. Je to jen příjemná píseň a vizuální efekt. “Podívejte se na video „Sway“ níže.

Viz Nová hudební vydání z října 2017