Nový film Tupaca Shakura, který prozkoumá možnosti, jak rapper předstíral svou smrt a utekl do Mexika

Dvacet čtyři let po jeho vraždě stále existují konspirační teorie týkající se smrti Tupaca Shakura v Las Vegas v září 1996.

Podle zprávy z 9. února od Las Vegas Kanál KTNV 13 , místní filmař Rick Boss natáčí film, který zkoumá možnost, že zesnulý rapper je stále naživu. Film s předběžným názvem 2Pac: The Great Escape From UMC , zopakuje události střelby v Las Vegas a Tupacovu únikovou zápletku z University Medical Center v Las Vegas zahrnující dvojité tělo a přestěhování do Nového Mexika.„Tento film pojednává o tom, že Tupac skutečně unikl z University Medical Center zde ve Vegas a přestěhoval se do Nového Mexika [a] získal ochranu od kmene Navajo,“ vysvětluje Boss KTNV.nová hip hopová alba již brzy

Boss tvrdí, že když Tupac dorazil do Las Vegas na bojovou noc, byl informován o plánovaném zásahu. To bylo, když byl koncipován plán útěku, včetně dvojité karoserie, která byla umístěna ve vozidle BMW společnosti Suge Knight, a plánovaného leteckého výstupu z Vegas.

'Když vás některé agentury FBI hledají, zablokují letiště,' řekl Boss. 'Takže nemůžete cestovat, takže nejlepší způsob, jak uniknout, je vrtulník, soukromý vrtulník do jiného státu.'Boss dodává, že agenti FBI nemohou jít na kmenovou půdu bez svolení kmenové rady, a proto přistání Navajo v Novém Mexiku vytvořilo pro Tupaca perfektní úkryt.

I když se to všechno zdá přitažené za vlasy, Boss tvrdí, že své informace získal od lidí v Tupacově rodině a vnitřním kruhu.

„Můžete napsat beletrii. Můžete napsat beletristický příběh, ale nejde o beletrii, “uvedl. 'Toto jsou fakta o určitých lidech, které znám.'Herec, který ve filmu hraje Tupaca, Richard Garcia tomu věří zesnulý rapper zemřel v Las Vegas 13. září 1996, ale jeho dědictví je stále velmi živé.

myslel jsem na to, že tě zabiju

'Je pryč, ale žije dál,' řekl. 'Jak jsi řekl, jak řekla jeho matka (zesnulá Afeni Shakur), žije dál skrze nás všechny a skrze naše vzpomínky a skrze naše srdce a skrze naši poctu.'

Boss řekl, že chce, aby film viděli fanoušci Tupaca a rozhodli se sami. Doufá, že bude připraven na vydání v roce 2021.

Sledujte KTNV Channel 13 Las Vegas novinka níže.

Podívejte se na 29 z největších hip-hopových dokumentů všech dob