Nová řada Star Wars údajně hraje dětinského Gambina jako Landa Calrissiana

Childish Gambino dělá herectví a rapování docela dobře a možná by mohl předvést své španělské dovednosti v nadcházející sérii na Disney +.

K poslední epizodě Kessel Run Transmissions Šou na YouTube, která měla premiéru dnes odpoledne (22. července), uvádí Corey Van Dyke, že Gambino ve své vlastní sérii zopakuje svou roli Landa Calrissiana. 'Takže jsme slyšeli, že Donald Glover se vrací jako Lando ve své vlastní sérii,' odhalil Van Dyke.jak se dostat na místo v časopise xxl

Hostitel Noah Outlaw se zpočátku zdráhal sdělovat novinky pro případ, že by se stalo něco, v čem by šou nešlo podle plánu a pak by se na něj hlavy Reddit zlobily. 'A proto jsme trochu váhali, protože Donald je dole, ale také Donald Glover je velmi zaneprázdněn,' řekl Outlaw. „Je to dětinský Gambino a všechny tyhle věci. A také, takže se trochu snažili, museli s ním pracovat. A říkáme to pořád po celou dobu naší show jako vtip, že Brinksův náklaďák, který vyslali na trávník Donalda Glovera, aby tuto show udělal, byl obrovský. Takže, ale ano, tam to je. Kočka je z tašky, myslím. 'Série bude k dispozici pro streamování na Disney +, pokud to půjde podle plánu. Zpráva nebyla potvrzena, ale fámy mlhají poměrně intenzivně a fanoušci toužící po Childishovi, aby se vrátil. Nebyly nabídnuty žádné další podrobnosti týkající se návratu multi-pomlčky do hereckého světa.

Dětinský Gambino hrál jako Lando ve filmu z roku 2018 Solo: Příběh hvězdných válek film, po boku Aldena Ehrenreicha (Han Solo), Woodyho Harrelsona (Tobias Beckett), Emilii Clarke (Qi'ra), Joonase Suotama (Chewbacca) a dalších. Film vydělal 213,8 ​​milionů USD v USA a Kanadě a v jeho zahajovacím víkendu, který byl víkendem Memorial Day před dvěma lety, vydělal 170 milionů USD v pokladně v USA a Kanadě.Gambino není cizí, když vidí úspěšná čísla v projektech, které vydává nebo do kterých přispívá. V červnu jeho hit z roku 2018 „This Is America“ zaznamenal ve Spotify zásadní nárůst během celonárodních protestů proti policejní brutalitě po vraždě George Floyda v Minneapolisu, Minnesota Floyda zabil bývalý policista z Minneapolisu, který si po dobu osmi minut držel koleno na krku.

proč společnost kodak šla do vězení 2018

„This Is America“ se katapultoval na číslo 2 z čísla 97 v americkém grafu Spotify. Rekord také získal 1,117 milionu streamů.

Dětinský Gambino nemluvil o nepotvrzeném nedávném vývoji, který koluje na internetu, ale vypadá to, že jeho příznivci a Hvězdné války fanoušci doufají.kdy se společnost Kodak dostává z vězení 2016

Podívejte se na rozhovor o Childish Gambinovi, který si možná zopakoval svou roli Landa Calrissiana kolem 56: 23 níže.

Viz 7 filmových rolí, které rappeři odmítli