Objevují se nové podrobnosti o střelbě z kouře popu - zpráva

Téměř rok poté, co bylo zatčeno pět osob v souvislosti s vraždou Pop Smoke, proběhlo předběžné soudní jednání s jedním z údajných popových vrahů Popa, ve kterém byl sdílen nový vývoj případu.

Podle zprávy z New York Daily News ve čtvrtek (6. května) vypověděl detektiv LAPD Christian Carrasco během slyšení pro 20letého Coreyho Walkera, jednoho ze tří dospělých, kteří byli obviněni v souvislosti se zabitím milovaného rýma. Totožnost dvou dalších nebyla odhalena, pravděpodobně proto, že jsou nezletilí. Toto slyšení bude určovat, zda se Walker postaví před soud.Detektiv na stánku svědků uvedl, že maskovaní muži vstoupili do domu Hollywood Hills, kde Pop Smoke pobýval v únoru 2020 přes balkon druhého patra. V době vniknutí se brooklynský rapper sprchoval.Jeden z mužů údajně položil černou poloautomatickou zbraň na čelo ženy, která byla v té době ve stejné ložnici jako Pop. Ložnice zřejmě sousedila s koupelnou, ve které byl Pop Smoke.

Detektiv řekl, že ozbrojený jednotlivec řekl ženě: „Drž hubu. Chceš zemřít? “Vyšetřovatel dále řekl, že žena, která byla s Popový kouř v noci, kdy byl tragicky zabit, promluvil s orgány činnými v trestním řízení po smrtelném incidentu při střelbě.

'Slyšela boj přicházející ze sprchy a slyšela křičet pana Jacksona,' řekl detektiv Carrasco. 'Pan. Jackson vyběhl z koupelny a pak uslyšela hlasitý pop a [slyšel] pan Jackson spadnout na zem. “

Detektiv s odkazem na ženin popis toho, co se stalo v noci z 19. února 2020, dodal: „Začali ho kopat další dva jednotlivci.“Matka Pop Smoke byla údajně v soudní síni během jednání a zdálo se, že je viditelně rozrušená poté, co byl sdílen posudek o tom, jak byl její syn kopl poté, co byl zastřelen.

Vyšetřovatel pokračoval a řekl, že rýmovač vstal a běžel dolů. 'Slyší další dva praskání,' podělil se. 'Sleduje pana Jacksona, vidí ho na zemi a křičí, aby Michael [Durodola] zavolal na 911.'

love and hip hop atlanta season 6 epizoda 5 plná epizoda

Herec Michael Durodola, známý také jako Mike Dee, byl údajně v noci doma také s Popem.

Žena tvrdí, že vetřelci si před odchodem z domova vzali Popovy velké zlaté hodinky a další šperky.

Další důstojník LAPD vypověděl a odhalil, že vozidlo Infinity zachycené kamerou, pravděpodobně mimo domov, které přepravovalo podezřelé, bylo vysledováno zpět k Corey Walkerovi.

Detektiv Frank Flores tvrdí, že Walker koupil auto od prodávajícího a byl v něm zastaven z důvodu, který nesouvisí s popovým zabitím.

Dalšími podezřelými z vraždy Pop Smoke jsou Keandre Rodgers, Jaquan Murphy a výše uvedení nezletilí. Walker i Rodgers čelí trestu smrti nebo doživotnímu vězení bez možnosti podmínečného propuštění.

Nezletilí, kterým bylo v červenci loňského července zatčeno 15 a 17 let, byli každý obviněni z jednoho počtu vražd a jednoho z loupeží. Murphy byl obviněn z pokusu o vraždu.

Pop byl střelen do trupu a podle New York Denní zprávy zpráva, lékaři se pokusili provést velkou operaci zvanou „levá torakotomie“. Rapper však utrpěl „rychlý“ pokles zdraví a lékaři ho nedokázali zachránit.

Jak již bylo dříve oznámeno, muži vnikli do domu v Los Angeles kolem 4. hodiny ráno a v lyžařských maskách 19. února 2020. Dva z mužů údajně vystřelili četné výstřely a zasáhli rappera.

Před domácí invazí Pop omylem ukázal adresu svého umístění prostřednictvím sociálních médií, zatímco sdílel obrázky dárků, které dostal. Policie loni v červenci uvedla, že si nemyslí, že údajní zabijáci znali Popa. Místo toho orgány činné v trestním řízení cítily, že obviněné vraždy dostaly Popovu adresu, když ji neúmyslně zveřejnil online.

Pop Smokeovi bylo pouhých 20 let, když byl zastřelen.

nejlepší hip hopové instrumentálky všech dob

Ačkoli zde již není fyzicky, jeho hudba žije dál a jeho debutové album, Střílejte pro hvězdy Cílem pro Měsíc , nashromáždil velký úspěch. Úsilí se dostalo na 1. místo v žebříčku alb Billboard 200 a zůstalo tam 43 týdnů.

XXL oslovil kancelář okresního prokurátora v Los Angeles a zástupce společnosti Pop Smoke o komentář.

Podívejte se na 19 rapperů, kteří byli zastřeleni, zatímco byli v centru pozornosti