Nová novinka: 15 rapperů z Atlanty, které byste měli vědět

V našem prvním pokračování The New New jsme zazářili na 15 mladých talentů z New Yorku, kteří nadále přinášejí hip-hopové centrum zpět domů, poznamenáno návratem k boom-bap beatům a introspektivním rýmům připomínajícím střední Zlatá éra 90. let.

kdy vyjde album kendrick lamar 2017

Ale jak jsme pokračovali v prozkoumávání nové hudby vycházející z jiných trhů, uvědomili jsme si, že jih bez boje neklesá. Uprostřed 2 Chainz a Future v loňském roce vzrostl do superhvězdy, Atlanta také viděla, jak Trinidad Jame $ odnikud odnikud získává národní uznání, zatímco aktuálně uvězněný Young Scooter je na dobré cestě k ovlivňování více než jen regionálního klubového okruhu.Stejně jako New York, i A dostali úrodu nováčků, kteří posouvají hranice toho, co to znamená být rapperem z Atlanty - zahrnuje různé zvuky, estetiku a produkční styly. ATL pravděpodobně už roky diktuje zvuk hlavního proudu hip-hopu a vzhledem k talentu, který město získalo na palubě, nejsou připraveni se tohoto titulu brzy vzdát.Projděte si našeho průvodce sestaveného pro zaměstnance newyorských rapperů, které potřebujete vědět. Toto je nový nový.

Dva9
Rodné město: Atlanta
Cvrlikání: @ Two9
Pozoruhodné písně: 'Scottie 2 Hottie' a 'Stayin True'
Zní to jako: Upřímně - hodně věcí. Posádka je spíše kolektivní než kapela, složená z mnoha různých osobností. Od FatKidsBrotha ovlivněné západním pobřežím až po eklektické podivíny Retro Su $ h! Se zde toho děje hodně.
Proč je potřebujete znát: Tito muži jsou mladí, energičtí a představují zajímavou, někdy temnou a někdy oduševnělou stránku Atlanty, kterou svět nikdy neviděl. Dalo by se říci, že jsou inspirováni davovou mentalitou Raidera Klana a posádky A $ AP, ale dostali svůj vlastní styl, kořist, fanouškovskou základnu a více než jeden styl hudby, aby podpořili veškerý humbuk. Také překvapivé - jsou všichni dobří, spíše než jen jeden talentovaný vůdce, který jezdí se svými tagy.běž to, běž to

Plátek-9
Cvrlikání: @ Slice9
Rodné město: Decatur
Pozoruhodná píseň: Další One ft. Future
Zní to jako: Atlanta twist na všestranný tok Tyga, s talentem pro klub rozbije.
Proč ho potřebujete znát: Slicey má kolem sebe skvělý tým a pravidelně je ve studiu s Future. V 19 letech již zaznamenal spravedlivý podíl na úspěchu na atlantské klubové scéně a je na rychlé cestě k tomu, aby vyrazil za své město jako součást potisku Futband's Freebandz.

Scotty ATL
Rodné město: Atlanta
Cvrlikání: @ScottyATL
Pozoruhodné písně: „No Sticks, No Seeds“ a „All the # 03 $“
Zní to jako: Kříženec mladého Big Boi, vykuleného Big K.R.I.T. a kontemplativnějšího Slim Thuga.
Proč ho potřebujete znát: Je opravdu, opravdu všestranný. Je stejně zběhlý v rapování nad rytmem inspirovaným kytarovým rockem, jako je ten v písni „No Sticks, No Seeds“, stejně jako v pomalém bangli znějícím jako Organized Noize, jako „My Grandaddy Car“. Získáte pocit, že by mohl dělat cokoli, aniž by to znělo vynuceně nebo trapně, a to je pro potenciálního umělce crossoveru velkým přínosem.

Dávka
Rodné město: Atlanta
Cvrlikání: @DoseWorld
Pozoruhodné písně: 'Foreign Dreams' a 'Real Talk' (s Cyhi The Prynce)
Zní to jako: Padá někde mezi srozumitelnějším YC a zpomalenou budoucností.
Proč ho potřebujete znát: Stále je přihlášen k Desert Storm / Def Jam a po svém výjimečném vystoupení na Cyhiho produkci Lex Luger 'Real Talk' Dose rozzuřil celé město. Plánuje navázat na hostující vystoupení a na svůj nedávný singl „Foreign Dreams“ (představující kolegu buzzy umělce Young Scooter) s jeho Zahraniční sny mixtape, který má vyjít příští měsíc.Římské štěstí
Rodné město: Atlanta
Cvrlikání: @RomeFortuneSW
Pozoruhodná píseň: 'Balkón'
Zní to jako: Rýmovačka ve stejné atmosféře jako Stalley a Big Boi.
Proč ho potřebujete znát: Rome Fortune se tento měsíc objevil na hudebních blogech poté, co upustil Krásný pasák mixtape. Má ucho pro nadpozemské beaty --- prostorové, s trochou úderu - které se dobře hodí k jeho hluboce uvažujícím rýmům. Nejen, že má způsob, jak psát zcela odlišné pohledy na typická hip-hopová témata, ale také má docela postranní produkční tým - C4 a Childish Major - oba začínající talenty samy o sobě. Očekávejte, že o Fortune budete v nadcházejících měsících slyšet mnohem více.

j cole nové album 2016 apple music

Spree Wilson
Rodné město: Atlanta přes Nashville
Cvrlikání: @SpreeWilson
Pozoruhodná píseň: „Správný / špatný čas“
Zní to jako: Odpověď Jih na indie hip-hop inspirovaný R & B. Jeho zvuk spadá někde mezi a Tak daleko -era Drake a dětinský Gambino.
Proč ho potřebujete znát: Ve srovnání se svými občas opakujícími se protějšky z Atlanty je svého druhu hipsterským vizionářem. Je svérázný, sebevědomý a nebojí se přijmout eklektickou směs beatů, aby rapoval nebo zpíval. Billboard ho také předurčil jako začínajícího umělce z Atlanty, protože svět se těší na vydání jeho nadcházejícího Život v Technicolor LP.

Tez McClain
Rodné město: Jižně od Atlanty
Cvrlikání: @TezMcclain
Pozoruhodná píseň: Umění vs. ruch
Zní to jako: Není mnoho nových rapperů z města. Směs Big K.R.I.T. a T.I.
Proč ho potřebujete znát: Absolvent Clarke Atlanta University se několik let trápil v podzemí a právě začíná získávat své tradiční rekvizity. Jeho video k singlu Flick‘n, z jeho nedávného mixu Ničema , Nedávno se objevil na '106 and Park.' Tez, který je více lyrický než průměrný A-town MC, kombinuje grindovou hudbu pro přemýšlení s postřikem blesku a naparování, což mu umožňuje vytvářet škálu různých nahrávek.

Bohatý Homie Quan
Rodné město: Atlanta
Cvrlikání: @RichHomieQuan
Pozoruhodná píseň: Rozdíly
Zní to jako: Fúze mezi Future a Roscoe Dash.
Proč ho potřebujete znát: Quanovy melodické melodie zapadají přímo do dnešní hudební krajiny. Jeho mixtape z roku 2012 Stále jde dovnitř zrodil singl Rozdíly, který na jihovýchodě vybuchl. Vzhledem k tomu, že Roscoe Dash nedávno ukončil své háčky, mohl by se Quan snažit převzít otěže.

Po
Rodné město: Atlanta přes Brooklyn
Cvrlikání: @WaraFromTheNBHD
Pozoruhodná píseň: 'Thieves Theme'
Zní to jako: Newyorský rapor inspirovaný rýmem, který vyrostl v rapu, poslouchal jazz a rapoval nad rytmy Flying Lotus.
Proč ho potřebujete znát: Je hlubokým myslitelem a velkým snílkem a zní jako verze Queens (je otevřený o své lásce k 90. ​​rapové scéně NYC) rappera z Atlanty. Lyricky na něj působí jako inteligentní kniha i ulice a má přímou kadenci skvělého živého umělce. Také jeho obal Ill Street Blues LP je stejně zajímavé jako písně na něm.

Chill Will
Rodné město: Decatur
Cvrlikání: @ 1426ChillWill
Pozoruhodná píseň: Žádné vychování
Zní to jako: Gucci Mane s jasnými nosními průchody nad vzkvétající produkcí.
Proč ho potřebujete znát: Pokud jde o produkci rapperů, východní strana Atlanty kdysi hrála druhé housle svým protějškům na jihu a západě. Už ne. Chill Will je jedním z posledních na dlouhém seznamu vynikajících rapperů, kteří vyšli ze Zóny 6, včetně Gucci Mane, Future a Rocko - s nimiž nový jack už ve svém mixu z října 2012 rozdělil pruhy, Skutečné hovno . Žádné ozdoby zde. Jen nervózní pouliční příběhy nad výběrem dope beatů, které poskytují skóre pro jízdu a získání.

Mladý kriminálník
Rodné město: Atlanta
Cvrlikání: @YoungThugWorld
Pozoruhodná píseň: Budu člověče
Zní to jako: Lil Boosie, Lil Wayne a Future se srolovali do jednoho kouřového tupého tónu.
Proč ho potřebujete znát: Young Thug nemá vynalézavé jméno, ale to mu nebrání v tom, aby vytvořil jednu z nejvíce uměleckých trapů, jakou jste kdy slyšeli. Člen 1017 Bricksquad vytvořil z ulice pouliční rozruch Přišel jsem z ničeho série mixtape a řada společných znamení od Gucciho Manea za jeho výjimečnost 1017 Thug mixtape přinesl jeho jméno do konverzace nové školy ATL, jednoduše proto, že je tak odlišná entita. Young Thug občas zní jako replika budoucnosti, jindy bere podněty z Guicciho rýmové knihy. Přesto si vytváří svůj vlastní pruh důsledným psaním / freestylingem chytlavých sborů a barů a jeho hlas a přednes ho činí výjimečným jako jeden z mladých aktérů Atlanty, který skutečně přináší něco osvěžujícího ke stolu.

Migos
Cvrlikání: @MigosATL
Rodné město: Severní Atlanta přes Atény, GA
Pozoruhodná píseň: 'Volání'
Zní jako: Synové, které Gucci Mane vždycky chtěl.
Proč je potřebujete znát: Migové se v atlantickém rádiu významně točili kvůli síle jejich hymny banda Bando (slang Atlanty pro opuštěný dům, z kterého se stal crack). Tři mladíci údajně nedávno přistáli na otisku 1017 Brick Squad Gucci Mane, který má překvapivě působivý rekord v překonávání ATL umělců.

ynw melly proč je to vězení

Problémy
Rodné město: Edgewood
Cvrlikání: @TroubleDTE
Pozoruhodné písně: „Bussin“ (Remix) „a„ Je čas “
Zní to jako: Aktualizovaná nová škola B.G.
Proč ho potřebujete znát: Problémem bylo uvedení do práce už minutu. Možná není lyricky nejlepší, ale obsah a hlad za doručením chlápka to sakra vynahradí.

Stuey Rock
Rodné město: Atlanta cestou St. Louis
Cvrlikání: @StueyRock
Pozoruhodná píseň: 'Tak dobrá' ft. Budoucnost
Zní to jako: Vyměněná verze The-Dream.
Proč ho potřebujete znát: Netrvalo dlouho, dokud se Stuey nestane hvězdou za A - má zálibu v chrlení klubových hitů a rádiových jam, což dokázalo úspěšnou kombinaci bývalých výjimečných atlantských umělců.

Jdi snílek
Rodné město: Atlanta
Cvrlikání: @GoDreamer
Pozoruhodná píseň: ‚Ona chce být tebou '
Zní to jako: Neo-duše dítěte Bentley Fonzworth a Trinidad Jame $
Proč ho potřebujete znát: Po řezání zubů Hollyweerdem vypukl Go Dreamer sám jako sólový umělec. Díky rozmístěnému zvuku, který spojuje styl Atlanta s trap rapem a žánrově přitažlivou přitažlivostí Future, Go Dreamer ovládl velmi specializovaný trh, který mu zajistí jméno, které bude v budoucnu kontrolovat.