Nová novinka: 14 britských rapperů, které byste měli vědět

Britská rapová scéna vzkvétá jako nikdy předtím. Zatímco kdysi byla rapová hudba ve Velké Británii podceňována a komerčně spojována pouze s několika jedinci, dnes se na scéně objevují pravidelně nové talenty a je zde prostor pro všechny.

Britská rapová scéna je mnohostranná, plná elánu a obtížně charakterizovatelná. Tito MCs se postavili na vlastní pěst a začali být oceňováni pro svůj autentický talent, místo aby nutili svůj obraz a zvuk uspokojit vnímaná očekávání. Jejich zvuky jsou propojeny s více žánry, od pasti po duši, cvičení, špínu a Afrobeat. S tak jedinečnou agendou není divu, že si rappeři jako Giggs a Stefflon Don vydláždili své vlastní cesty na americkém trhu. Když Drake pomáhá osvětlit britskou hudbu jasně, můžete si začít uvědomovat, že na něčem možná byl.D-Block Europe odvozuje svůj název od legendární Lox crew po obdržení kosignu od skupiny Yonkers v roce 2014. IAMDDB má jazzový trap hip-hopový zvuk, který naráží na mnoho odlišných světů, zatímco Trillary Banks se svými dámami také zastupuje dámy -proudový tok. A Octavian chrlí vyleštěný rap s velkým popovým potenciálem, což je pravděpodobně důvod, proč jeho hudba udělala fanouška Drakea.XXL se podívá na 14 nových talentů vycházejících z britské rapové scény, které doma vytvářejí rozruch a jsou připraveny působit mnohem dále.

 • Bern

  Bern přes YouTube  fabolous projekt mladých og 2

  Rodné město: Stratford, Londýn
  Cvrlikání: @OneBrna
  Pozoruhodné písně: Jumper, Won Stop, Alcatel / Likkle Bit
  Zní to jako: Rytmický rapper s inteligentními pruhy.
  Proč ho potřebujete znát: Berna se tiše proslavil svými vtipnými texty. Po smrti svého staršího bratra, který zůstává hybnou silou jeho hudby, se rozhodl pro rapovou kariéru. I když je velmi na začátku své rapové kariéry, skladby jako Won’t Stop předvádějí Bernovu bláznivou slovní hříčku. Chcete-li získat skutečnou chuť jeho nejlepší práce, jeho Blackbox freestyle je třeba vidět.

 • D-Block Europe

  D-Block Europe přes YouTube

  Rodné město: Jižní Londýn
  Cvrlikání: @DBlockEurope
  Pozoruhodné písně: Oblíbená dívka, The Shard a Gucci Mane
  Zní to jako: Dva umělci vyrábějící klubové petardy s pasti.
  Proč je potřebujete znát: D-Block Europe se skládá z rapperů Young Adz a Dirtbike LB. Duo - které podepsalo The Lox v roce 2014 poté, co Adz cestoval s Jadakissem -
  získal pověst chrlení zásahů vhodných pro klub. The Shard byla jednou z jejich prvních skladeb, která získala uznání. Od té doby vytvářejí další bangery a skákají na koleje s dalšími britskými umělci. V červenci vydali s Yxng Bane projekt s 10 skladbami Nyní každou minutu . • Hardy Caprio

  Hardy Caprio přes YouTube

  Rodné město: Croydon, Londýn
  Cvrlikání: @HardyCaprio
  Pozoruhodné písně: Rapper, Best Life představovat One Acen, Super Soaker, 'Unsigned představovat One Acen
  Zní to jako: Hravá, méně vážná Skepta.
  Proč ho potřebujete znát: Úspěch Hardyho Capria se za posledních několik let pohyboval rychlým tempem. Jeho hudba spojuje žánry jako Afrobeat a hip-hop. Caprio zahájil svou kariéru vydáním dvou EP z roku 2017, Hardy sezóna a Hollywoodské EP , ale hluk kolem rappera skutečně začal, když vydal Unsigned a Super Soaker. Od té doby Hardy Caprio pokračuje v poskytování skladeb, jejichž počet zhlédnutí na YouTube dosáhl milionů. Rapper, nejen hudebně zaměřený, nedávno absolvoval londýnskou Brunel University v oboru obchodního účetnictví.

 • Headie One

  Headie One přes YouTube

  kulomet kelly eminem diss song

  Rodné město: Tottenham, Londýn
  Cvrlikání: @HeadieOne
  Pozoruhodné písně: Broni, Know Know, Banter On Me
  Zní to jako: Divoký rapper s neochvějným zvukem rapující o drogách a operacích.
  Proč ho potřebujete znát: Headie One má na britské scéně cvičení významný profil. Člen skupiny OFB se stal důvěryhodným za to, že vždy poskytoval nesmyslné stopy. Poté, co si odseděl ve vězení, se obrátil k hudbě a v roce 2010 se dostal na scénu se skladbami jako Wood Green Diss. Ale během několika posledních let upevnil svou pozici na britské rapové scéně svým debutovým mixem, Jeden . Headie One má také dobře zavedenou ad-lib shh shh, kterou v jeho hudbě budete často slyšet.

 • IAMDDB

  John Phillips, Getty Images

  Rodné město: Manchester, Anglie
  Cvrlikání: @iamddb
  Pozoruhodné písně: Stín, Drippy, další
  Zní to jako: Jazzová pasti pasti s vibracemi duše Jorje Smithové.
  Proč ji potřebujete znát: Shade IAMDDB měl britské fanoušky, kteří všude zpívali Uber uber. S eklektickou směsí žánrů, které zapadá do její hudby, včetně jazzu, hip-hopu a trapu, je její hudbu obtížné vložit do krabice (pokud tato krabice není označena jako „dope“). To vše bylo ovlivněno dědictvím její portugalské matky a angolského otce. IAMDDB, i když stále na vzestupu, neměla nedostatek hudby a vydala řadu EP a projektů, včetně jejího debutu Waeveybby, sv. 1 v roce 2016 a nověji Flightmode sv. 4 .

 • K-Trap

  K-Trap přes YouTube

  Rodné město: Lambeth, Londýn
  Cvrlikání: @ ktrap19
  Pozoruhodné písně: Sledování, David Blaine, od A do B.
  Zní to jako: Vrtací rapper s těžkými tyčemi a bez námahy.
  Proč ho potřebujete znát: Skrývání jeho identity kuklou nezabránilo K-Trapovi, aby si udělal jméno. Byl součástí prosperující britské scény cvičení ve Velké Británii, když se objevil se svými skladbami Paper Plans. Poté následovalo vydání Poslední bič mixtape, který se ponoří hlouběji do života K-Trap.
  Nedávno upuštěno Re-Up , K-Trap si pomalu získává pověst své spolehlivě působivé hudby.

 • M Huncho

  M Huncho přes YouTube

  Rodné město: Brent, Londýn
  Cvrlikání: @Mhuncho
  Pozoruhodné písně: Nadmořská výška, přijít, odnést bolest
  Zní to jako: Vypravěčský rapper s příběhy prostřednictvím toku budoucnosti.
  Proč ho potřebujete znát: Rok 2017, který popsal jeho hudbu jako trapovou vlnu, byl pro M Huncho velkým rokem s řadou skladeb, které dosáhly několika milionů zhlédnutí. Tato tvrdá práce vedla k tomu, že Huncho letos zajistil řadu termínů festivalu a své vlastní turné. Jeho 48 hodin EP také zapůsobilo na mnoho lidí tím, že je plné hloubky a lyriky. Huncho je zajímavá postava, která jako řada rapperů ze scény volí masku. Pro umělce v severním Londýně se zdá, že to má zachovat klidný život během jeho vzestupu hudby.

  bad boy umělci, kde jsou teď
 • Octavian

  Octavian přes YouTube

  Rodné město: Narozen ve francouzském Lille; vyrostl v Camberwell v Londýně
  Cvrlikání: @OctavianEssie
  Pozoruhodné písně: Párty tady, ruce, malý
  Zní to jako: Umělec ovlivněný mnoha žánry s atmosférou Goldlink.
  Proč ho potřebujete znát: Octavianka, která se narodila ve Francii, se v mladém věku přestěhovala do Londýna a silnou ctižádost získala díky účasti na slavné Brit School, kde kdysi studovala také zesnulá Amy Winehouse. Octavian vydal svůj mixtape 22 v roce 2016 a jeho Essie World EP následující rok. Věci se opravdu rozběhly vydáním jeho skladby Party Here; Drake zpíval podél trati ve videu Instagram.

 • SL

  SL přes YouTube

  Rodné město: Croydon, Londýn
  Cvrlikání: @slimzorsl
  Pozoruhodné písně: Tropické, pánové, geny
  Zní to jako: MC se zvlněným, uvolněným tokem.
  Proč ho potřebujete znát: Díky stálému proudu podzemních zásahů začala SL koncem loňského roku silněji sledovat. Zdá se, že mladý rapper také získal podporu svých kolegů. Nedávno zintenzivnil svou hru díky své nedávné skladbě Genes, která zahrnuje rappera Chipa.

 • Slowthai

  slowthai přes YouTube

  Rodné město: Northampton, Anglie
  Cvrlikání: @slowthai
  Pozoruhodné písně: Polaroid, sušenky T N, severní noci
  Zní to jako: Tok Dizzee Rascala se mísil s Eminemovou zuřivostí.
  Proč ho potřebujete znát: Northampton nebyl tradičně známý jako epicentrum hudební kultury v Anglii, ale díky jeho spojení s pořádáním místních grime akcí existovalo pro Slowthai spousta hudební inspirace. Mladý rapper zaujal fanoušky Velké Británie svými agresivními, ale vášnivými bary, nejprve působil na T N Biscuits ze svého debutového projektu Slowitdownn. Slowthai ve své hudbě ukazuje inteligentní složitost, která má několik vrstev, které vykazují něco velmi odlišného pocházejícího z britské scény.

 • Podezření na OTB

  Podezření na OTB přes YouTube

  Rodné město: Walworth, Londýn
  Cvrlikání: @Suspect_OTB
  Pozoruhodné písně: Řekni to prsou, FBG, Rage '
  Zní to jako: Poutavý MC s duchem Giggsa.
  Proč ho potřebujete znát: Podezřelý OTB se v letech 2011 a 2012 prosadil v řadách undergroundové scény a ovlivnil surový přístup, který k textům přináší. Jeho mixtape z roku 2017 načítání sbíral spoustu pozornosti a pomáhal jihot Londonskému rapperovi vytvořit si vlastní cestu díky svému jedinečnému přístupu k rapu: plný výrazu, úhlednosti a bez zábran. Podezřelý nedávno vydal nový mixtape ( Stále se načítá ) a přestože byl na festivalovém běhu ve Velké Británii, vymáčkl novou spolupráci s rapperem Shailanem a mocnou Skeptou s názvem „Zůstaň s tím“.

 • Trilární banky

  Trillary Banks přes YouTube

  nejlepší rapperová jména všech dob

  Rodné město: Leicester, Anglie
  Cvrlikání: @ trillarybanks6
  Pozoruhodné písně: Pojďte Mi Yard, Pepper and Spice, Doin ‘It
  Zní to jako: Rapper ovlivněný Karibikem s kořistí Foxy Browna.
  Proč ji potřebujete znát: Trillary Banks je rapper s neuvěřitelnou všestranností. Na některých svých stopách vydává zvuk pasti, zatímco na jiných vylepšuje přístup svými patoisovými tyčemi. Je však jasné, že jamajské kořeny Banks hrají v její hudbě důležitou roli. Je to vítězná kombinace. Ukazující, jak ji inspirovaly ženské rappery z dávných dob, je poslední skladba Banks Big Momma Thang kývnutím na Lil Kim.

 • Yungen

  Yungen přes YouTube

  Rodné město: Herne Hill, Londýn
  Cvrlikání: @YungenPlayDirty
  Pozoruhodné písně: Bestie, Take My Number, Punk
  Zní to jako: Lyricky kreativní MC s všestranností pro spolupráci se všemi žánry.
  Proč ho potřebujete znát: Stejně jako mnoho dnešních MCs si Yungen vybudoval svou kariéru na YouTube, v roce 2010 zpočátku vydal řadu skladeb a shromáždil následující. V roce 2014 vydal působivý projekt s názvem Projekt Černá a červená , která rekrutovala mnoho zavedených britských rapperů, včetně Wretch 32 a rapového dua Krept a Konan. Yungen upevnil svou přítomnost na britské scéně vydáním Bestie s Yung Bxne. Ale to nebylo předtím, než se pustil do sváru s Chipem, který se pohyboval sem a tam s řadou disků, které předváděly Yungenův vtip a další řeznou stránku.

Podívejte se na 20 z vašich oblíbených rapperů pojmenování jejich oblíbených rapperů