Nová novinka: 12 Clevelandských rapperů, které byste měli vědět

Jaký rok mělo město Cleveland v Ohiu v roce 2016. Věci se začaly rozbíhat, když LeBron James, nejlepší hráč NBA, přivedl Cleveland Cavilers z pokraji vyřazení ve finále NBA, aby vyhrál šampionát proti Golden State Warriors v nejlepší ze sedmi herních sérií. Warriors, vedeni NBA MVP Stephem Currym, měli nejen nejlepší rekord v historii NBA, ale také vedli sérii tři vítězství k jednomu a na to, aby se stali back-to-back šampiony, stačilo vyhrát ještě jednu hru. Místo toho LeBron, Kyrie Irving a zbytek Cavs vyhráli tři zápasy rovně a šokovali svět.

O měsíce později se Clevelandští indiáni dostali do světové série MLB proti Chicago Cubs. Toto bylo první vystoupení Indů ve Světové sérii od roku 1997. I když prohráli, jejich sezóna byla stále úspěšná.Reflektor na město díky jeho sportovním týmům učinil z Clevelandu horké místo více než kdy jindy. S přidanou expozicí začínají rappeři ze Země využívat další oči v jejich směru. V historii hip-hopu měl Cleveland v 90. a v polovině 2000s obrovské hvězdy - podzemní i mainstreamové.Bone Thugs-n-Harmony, složený z Bizzy Bone, Wish Bone, Layzie Bone, Krayzie Bone a Flesh-N-Bone, jsou jedním z největších počinů hip-hopu, který v 90. letech propukl, přičemž jejich kariéra trvala přes dvě desetiletí Nyní. Skupina spolupracovala se všemi z 2Pac, The Notorious B.I.G., Eazy-E, Big Pun a dokonce i Phil Collins. Rychle vpřed do poloviny dvacátých let, kdy Kid Cudi vyrazil na scénu se zvukem, který byl zcela jeho vlastní. Spolu s Cudderem byla podzemní legenda King Chip (dříve známý jako Chip Tha Ripper) a oba kamarádi by dali Cleveland na mapu tisíciletým fanouškům hip-hopu.

Ray Cash zároveň generoval bzučení s pouličními nahrávkami jako „Sex Appeal“ a „Bumpin“. Moje hudba.' Jeho debutové album, Dobírka, viděl menší úspěch. Naposledy Bad Boy Records Machine Gun Kelly, bývalý XXL Nováček si udržel úspěšnou hudební kariéru a zároveň rozšířil svůj talent na herectví a Ray Jr., který je jedním z nejtěžších rýmů ve městě.Takže pro naše nejnovější vydání The New New se podíváme blíže na město a zvýrazníme některé z nejlepších rapperů v Clevelandu právě teď. Důraz je kladen na rappery, kteří jsou relativně noví a hudbu vydávají pouze posledních pět let.

Podívejte se na Novinku: 12 Clevelandských rapperů, které byste měli vědět níže.

 • Kipp Stone

  Jon Holman / tričko od Renati Apparel Inc.  Rodné město : East Cleveland
  Cvrlikání : @Kipp_Stone
  Pozoruhodné písně : 30FT Tall, 1833, 50 50, „Seen It All“ a „Cult Classic“.
  Zní to jako: Někde mezi J. Colem a Roycem Da 5 '9'.
  Proč ho potřebuješ znát : Kipp Stone předvádí vynikající směs lyriky a funky. Zasáhl zlato s 30FT Tall, 'získával hlavní kosignáty od dvou těžkých hitterů v Clevelandu, DJ Steph Floss a Big Heff, kteří jej zahrnovali na jejich Kosign 3 mixtape. Kipp byl tehdy neznámým rapperem, ale nyní, poté, co vydal řadu skladeb jako 'Seen It All' a 'Cult Classic', byl klepnut Marvelem, aby napsal novou píseň oslavující jeho oblíbeného hrdinu Marvel, Black Panther.

 • Ripp Flamez

  Ripp flamez přes YouTube

  Rodné město : Cleveland
  Cvrlikání : @Ripp_Flamez
  Pozoruhodné písně : Vlny, LeBron Flamez a PayBack.
  Zní to jako : Mix A Boogie Wit Da Hoodie, PnB Rock a Lil Yachty minus milostné písně a past na žvýkačky.
  Proč ho potřebuješ znát : Ripp Flamez používá Auto-Tune jako samuraj, který ovládá svou katanu a svým hlasem a rozsahem ukazuje velkou flexibilitu. Jeho útěková píseň je „Waves“, což je párty nahrávka, která nastaví perfektní atmosféru pro každého, kdo nakopne hru osobě, na kterou měli oči. Ripp silně navázal na ódu na krále svého města filmem „LeBron Flamez“ a vydal působivou podívanou Den první navždy EP. Pokud by rok 2016 byl jakýmkoli náznakem jeho trajektorie, mohl by být Ripp Flamez umělcem, který se letos objeví na spoustě hitů.

 • Ezzy

  Ezzy přes YouTube

  Rodné město : Cleveland
  Cvrlikání : @všechno
  Pozoruhodné písně : Sbohem, Ezrico a vsadím se.
  Zní to jako : Nostalgie 90. let s novým školním vkusem.
  Proč ho potřebuješ znát : Ezzy je mladý, ale rapuje i po svých letech, ukazuje skvělé vyprávěcí schopnosti a zálibu v tvorbě chytlavých, melodických záznamů přes oduševnělou produkci. Ale nedělejte si to zmateně, mladík může plivat a otáčet se, když se volně pohybuje Houpejte se ráno. Výsledkem bylo, že opustil Swayovu spoluhostitele, hip-hopovou OG Heather B, v slzách. Loni Ezzy také hrál v nezávislém filmu Země , který byl výkonným producentem společnosti Nas, plus přispěl dvěma písněmi do soundtracku filmu. Jedna ze nahrávek „Goodbye“ je pravděpodobně jeho dosud největším hitem. V 19 letech je Ezzyho budoucnost jasná.

 • Kulečník

  Billard přes YouTube

  Rodné město : Cleveland
  Cvrlikání : @iambillard
  Pozoruhodné písně : 24/7, „Amen“, „I Know“ a „All Eyez on Me“.
  Zní to jako: Méně energický Travis Scott.
  Proč ho potřebuješ znát : Billard je dokonalá bruska. Na undergroundové scéně pracuje již několik let a začíná si budovat věrnou fanouškovskou základnu. Poté, co před dvěma lety zasáhl zlato svým singlem „All Eyez on Me“ s asistencí Machine Gun Kelly, začal svým zvukem předvádět všestrannost, přecházel mezi pokládáním pruhů nebo poskytováním melodií pomocí funkce Auto-Tune. Ten druhý byl jeho chlebem a máslem a vytvářel záznamy jako 24/7, Amen a W.W.Y.S., z nichž každý shromáždil tisíce zhlédnutí na YouTube.

 • Lil Cray

  Lil Cray přes YouTube

  Rodné město : Cleveland
  Cvrlikání : @Cray2017
  Pozoruhodné písně : Kyrie Irving, „Mám to“, „Obviněn“ a „Čas příběhu“.
  Zní to jako: Přilepené dítě.
  Proč ho potřebuješ znát : Lil Cray je mladý pouliční rapper, který si udělal jméno poté, co se jeho píseň „Kyrie Irving“ stala virální. Záznam, který zdarma vytvořil, ho do značné míry změnil z místního dítěte na domácí jméno na Středozápadě. Úspěch projektu využil tím, že upustil Točit jako Reese v roce 2015 a Žádná podložka, žádné pero loni mix. Svým podpisem společnosti Doe Boy's Rubber Band Money Gang pokračuje ve své dynamice do roku 2017.

 • Bankie iZ

  Bankie iZ přes YouTube

  Rodné město : Cleveland
  Cvrlikání : @BankieiZ
  Pozoruhodné písně : Bankroll, Red Broccli, NA Meetings, Feel Feel a Touch a kokain
  Zní to jako: Měkký druggie, jehož flexibilita mu umožňuje změnit hlas pro jakýkoli hudební žánr.
  Proč ho potřebuješ znát : Hlasový rozsah a flexibilita Bankieho iZ zvýrazňují jeho rozsah, od trapu po pop a všeho mezi tím. Potetovaný MC má skládaný katalog vzhledem k jeho krátkému času ve hře. Vydal album, Josh White, Pád EP a hrst loosies. Nelze zpochybnit jeho pracovní morálku.

 • Teze

  Tezo přes YouTube

  Rodné město : Cleveland
  Cvrlikání : @cena práce
  Pozoruhodné písně : Wanna Party, „Dinner Date“, „Sweathearts“ a „N.O.“
  Zní to jako: Rychlý výstřel s určitým odrazem.
  Proč ho potřebuješ znát : Tezo je zaneprázdněno a posledních několik let upouští od projektu za projektem. Od vydání „Dinner Dates“ před čtyřmi lety vytvořila středozápadní spitta nahrávky s Machine Gun Kelly, King Chip (dříve známý jako Chip tha Ripper), Two 9, Ray Jr. a ManMan Savage. Kromě funkcí vydává své projekty, jako je Na skromných společné EP s Freshie a SwampLand. Aktuálně se připravuje WKR2 , kterou zcela vyrábí Trap Money Benny.

 • Shawn K.

  ODKUD

  byl někdy snoop dogg usvědčen z trestného činu

  Rodné město : Cleveland
  Cvrlikání : @ShawnKAllDay
  Pozoruhodné písně : 3:00 v Atlantě, Kosher a Close.
  Zní to jako: Travie McCoy z pasti.
  Proč ho potřebuješ znát : Díky zřetelnému chraplavému hlasu, který se zdá, jako by kouřil Newports po celá desetiletí, má Shawn K prostřednictvím své hudby vystoupení rockstar. Stačí si poslechnout zvuky „MIA“, stopy připomínající něco, co by Travis Scott upustil, abyste se seznámili s jeho pohybem. Rapper má skvělý alternativní zvuk, což je skvělá odbočka od ostatních středozápadních MC v jeho lize.

 • Tae Miles

  Tae Miles přes YouTube

  Rodné město : Cleveland
  Cvrlikání : @TaeMilesCLE
  Pozoruhodné písně : Bantu Knots, '' WVW 'a' BadDream. '
  Zní to jako : Bastardův syn Bone Thugs-n-Harmony.
  Proč ho potřebuješ znát : Tae Miles, zpěvák, producent a rapper, je DIY spitta, kterou si zakoříte. Je to pravděpodobně jeden z nejlepších rapujících zpěváků z Clevelandu, který ukazuje hlasový rozsah, který může jít od církevního sboru až po T-Pain. Z Chodidlo. na ONE2MANY na The Adventures of the Wahoo Village Warrior na CurlVzorek Miles postupně zvukově rostl. S Tae Milesem není žádný talent.

 • NicX

  NicX přes YouTube

  Rodné město : Cleveanta (narozený v Clevelandu, chovaný v Atlantě)
  Cvrlikání : @NicXnation
  Pozoruhodné písně : Vezměte si to, Fligh319, Zámečník a Merk.
  Zní to jako : Realistický rap s hlasem, který zní jako Boogie smíchaný s Oktanem.
  Proč ho potřebuješ znát : Je šílené věřit, že NicX začal rapovat náhodou. Poté, co se během středoškolských let přestěhoval do Atlanty, se NicX přidal k rapové skupině kvůli tlaku vrstevníků. Ale při prvním psaní se mu to hodilo, což miloval kvůli tomu, jak se mohl vyjádřit. Od té doby se nezastavil a sbíral stovky tisíc streamů na SoundCloud. Spolupracoval s novými umělci jako 6lack, Well $, Jazz Cartier a Rome Fortune. Jeho silnou stránkou je jeho poctivost a tvorba písní, které posluchače přivedou do světa, který prožívá. NicX by mohl být průkopníkem v Clevelandu, který vybuchne.

 • Curly Chuck

  Curly Chuck přes YouTube

  Rodné město : Cleveland
  Cvrlikání : @CurlyChuck_
  Pozoruhodné písně : Co chceme „Maska“ a „Špatný výlet“.
  Zní to jako : Ztracen v hlubokém vesmíru.
  Proč ho potřebuješ znát : Pro Curlyho Chucka je to docela brzy, ale má zvuk, díky kterému se jeho kariéra během mrknutí oka změní z nuly na stovku. Nejlepší práce zpěváka zní, jako by byl potomkem Kid Cudi, pyšnící se atmosférickými hučeními a melodiemi, které působí jako kyselý výlet v raketové lodi. Písně jako „Maska“ dávají nahlédnout do jeho temné, hypnotizující a nepřekonatelné hudby.

 • Papír Paulk

  SeltoSamArts

  Rodné město : Cleveland
  Cvrlikání : @PaperPaulk
  Pozoruhodné písně : Summertime Grind '' Opera ',' Deposit 'a' 260. '
  Zní to jako : Hustler balady.
  Proč ho potřebuješ znát : Paper Paulk je 27letý MC s jasnými vlivy Jay Z a Nas. Dělá podvodnické hymny, které se přiklánějí k jedné společné zprávě: musí to udělat a získat co nejvíce peněz. Díky pozadí v poezii dokáže Paulk docela dobře formulovat své myšlenky a přidávat svůj vlastní vkus. Zdálo se, že věci za něj loni klikly s jeho Napájení LP a rozšířil svůj zvuk o Fresh Vibes Sixteen EP.

Podívejte se na 40 hip-hopových alb, která v roce 2017 dosáhla 20 let