Nová novinka: 11 losangeleských rapperů, které byste měli vědět

Kde by byl hip-hop bez západního pobřeží? Jistě, umělecká forma se zrodila po celé zemi v Bronxu, ale Westside jí pomohl projít dospíváním. Obzvláště losangeleská scéna byla obzvláště působivá, přinesla do popředí legendy jako N.W.A., Snoop Dogg a Dr. Dre a pomohla formovat zvuk a atmosféru G-Funk a gangsta rapu.

Tato tradice hip-hopové velikosti ve městě andělů žije dodnes, což dokazují umělci jako YG a Kendrick Lamar. Oba umělci se stali důležitými hlasy díky své schopnosti hovořit o politice a sociální spravedlnosti a zároveň řešit gangovou kulturu a pouliční vazby. Totéž udělal zesnulý Nipsey Hussle - přežil ho jeho štítek All Money In, který je plný čerstvých talentů sdílejících pouliční příběhy v hudbě. Ostatní posádky jako AzCult, 1Take a boom-bap brigade Villain Park také dělají hluk ve svém rodném městě LA.XXL zdůrazňuje 11 připravovaných losangeleských rapperů, které byste měli mít na svém radaru. - Talia Smithmladí dolgové niggas jsou každý den zastřeleni
 • 1TakeJay

  Rodné město: Compton

  Cvrlikání: @ 1TakeJay_  Pozoruhodné písně: Acro a Intro

  Zní to jako: Blueface s ortodoxnějším tokem.

  Proč ho potřebujete znát: Se zřetelným odrazem západního pobřeží a nakažlivou energií vytváří 1TakeJay záznamy, které jsou ideální pro účast v klubu. Jeho animovaný tok ho přiměl hrát v reproduktorech automobilů po celé LA, zatímco jeho pohotová a komediální lyrika v písních jako Acro (Vyskočil z postele, jen aby skočil do prdele, DM, rapuje) mu přinesli virální pozornost. • AzSwaye

  Rodné město: Andělé

  Cvrlikání: @AzSWAYE

  Pozoruhodné písně: „Pop hovno, skutečný film a jezdit s mým Glockem

  Zní to jako: Letní bloková party hudba.

  Proč ho potřebujete znát: AzSwaye jde nahoru v roce 2019. Spadl Péče F.T.R. na začátku letošního roku je to čerstvé vystoupení s vysokou energií Rolling Loud a vstup do kloubu Prohlídka v Los Angeles s 1TakeJay. Všechno je to díky jeho pevným rýmům a poddajnému hlasu: Na Pop Shit tempo rytmu s příchutí Cali, zatímco skřečí cestu přes Ride With My Glock.

 • BH

  Rodné město: South Central, LA

  Cvrlikání: @ ALLMONEYINBH

  Pozoruhodné písně: Trap Pac a Raised Like This '

  Zní to jako: Pouliční testovaný vypravěč.

  Travis Scott Ptáci v pasti zpívají McKnight album

  Proč ho potřebujete znát: All Money In od Nipsey Hussle je seznam úžasných talentů a BH, nejmladší z posádky, má práci, která mluví sama za sebe. Jeho hudba líčí jeho realitu živým obrazem, ať už BH řeší život ohrožující střelná zranění nebo líčí minulé časy pomocí Neighborhood Nip. Jeho texty jsou rovnocennou částí motivace a naděje pro mládež.

 • Holland Izz

  Rodné město: Compton

  Cvrlikání: @Slaviaofficial

  Pozoruhodné písně: Do Wit It, Playa, Penny Proud a Two Tone Drip

  Zní to jako: Hustlerova hudba s výstřelem helia.

  Proč ho potřebujete znát: Hollandova hravá kadence dokonale staví vedle sebe jeho složitou látku. Jeho červnové album, Zůstaňte slunní , se točí kolem myšlenky zůstat pozitivní navzdory každodenním životním zkouškám a soužením. Dokáže obratně přepnout své toky a upustit vtipné pointy taktem rapového veterána.

 • J-Stone

  Rodné město: South Central, LA

  Cvrlikání: @minfantJStone

  Pozoruhodné písně: Maraton pokračuje a uvidíte, že selžete

  Zní to jako: Žák Nipsey Hussle.

  Proč ho potřebujete znát: Je vzácné najít umělce, který v roce 2019 prosperuje z čistého talentu. Žádné internetové triky. Žádné kousky v sociálních médiích. J-Stone je ten vzácný umělec. Jeho singl The Marathon Continues je nádhernou poctou jeho bratrovi a padlému vojákovi Nipsey Hussle All Money In, který vykresluje portrét smutku po jeho smrti. Rapper také předvádí svou všestrannost na svém nejnovějším singlu The Game-assisted See You Fail, který v strašidelném rytmu převracel ptáka na hady.

 • KB Devaughn

  Rodné město: Inglewood, Kalifornie

  Cvrlikání: @kbdevaughn

  Pozoruhodné písně: The Heart and Playin ‘

  Zní to jako: Kouření relace rapuje.

  Proč ho potřebujete znát: KB Devaughn poskytuje typ bezstarostných tratí, které jsou ideální pro odpočinek na pláži (nebo pro osvětlení na promenádě). Jeho drsné vokály jsou jejich vlastní atmosférou - neodolatelně kontrastují s hudbou na Big Pun-sampling Playin ‘a narativně řízenou 105 West, 110 North.

 • Pacman Da Gunman

  Rodné město: Crenshaw

  Cvrlikání: @PACMANDAGUNMAN

  Pozoruhodné písně: Fucc You Niggaz and Never Gon Change

  Zní to jako: Hudba na západním pobřeží.

  Proč ho potřebujete znát: Pacman Da Gunman se snaží uchopit štafetu od svého zabitého mentora Nipseyho Hussleho. Jeho hudba je perfektní pro introspekci, protože rapuje o dodržování základních principů a hodnot postavy, zachování loajality, porozumění hodnotě života a zbývajících 10 prstů dolů při jakékoli bouři. Pacman je něco vážného - jeho projekt z května 2019, Žádné vnitřnosti žádná sláva , vystavuje tyčinky ostré jako břitva.

  kanye west ft mladý kriminálník slavný
 • Quincey White

  Rodné město: Athény, Willowbrook, CA.

  Cvrlikání: @QuinceyWhite

  Pozoruhodné písně: Lonely and in the Making

  Zní to jako: Pouliční poezie.

  Proč ho potřebujete znát: Quincey White je jedním z nejdynamičtějších rapperů v LA - podívejte se na něj Sway In The Morning freestyle pro důkaz. Quincey, živý vypravěč, dokáže nakopat hru a odhalit syrové emoce na jakékoli dráze, na které je. (Los Scandalous Times je zasvěcený, vědomý pohled na politiku a policejní brutalitu v LA.) Quincey White se uchází o to, aby se stal lidovým šampiónem svého města.

 • Park padouchů

  Rodné město: Andělé

  Cvrlikání: @VillainPark

  Pozoruhodné písně: Vize a my jsme tady

  Zní to jako: Kalifornští protějšky společnosti Pro Era.

  Proč je potřebujete znát: Rappers Smokey V, Bunge a DJ Coly Cole - souhrnně známí jako Villain Park - si rychle získali pověst chrlení drsných skladeb, které nejlepším možným způsobem připomínají rapy před dvěma desetiletími. Přes tvrdé, vrčící rytmy se trio rýmuje o mladistvé úzkosti a dospívání ve West LA Na albu 2019, Recept , skupina se podrobně zabývá otázkami sociální spravedlnosti poetickým podáním.

Podívejte se na všechny XXL Nováček Cover od roku 2007