Nové hudební vydání na srpen 2018

Léto je v plném účinku a zatímco v hudebním roce již došlo k několika skvělým hip-hopovým vydáním, rappeři ještě nejsou hotovi.

Měsíc srpen odstartuje řada vysoce očekávaných projektů, jako jsou Travis Scott, YG, Mac Miller a Iggy Azalea. Scott vysadí své dlouho očekávané Astroworld album, zatímco YG a Miller klesnou Zůstaňte nebezpeční a Plavání 3. srpna v návaznosti na jejich projekty z roku 2016, Stále Brazy a Božské ženské.



Tento den se také dočká dlouho očekávaného vydání Azalei Přežít léto EP, které prošlo řadou zpoždění a změnou názvu. Stefflon Don, rok 2018 XXL Nováček ve stejný den také upustí od nového projektu a uvolní ji Zajistit mixtape. Drake přidružený Baka Not Nice také vyloží jeho 4Milli album 3. srpna.



O něco později, 8. srpna, Young Nudy vysadí své Slime Ball 3 , fanoušci na projekt už docela dlouho čekali. 10. srpna 2018 XXL Nováček Trippie Redd odevzdá své debutové album, Life's a Trip, a ulice Koránu jeho vyloží Pozdní 20s album. Později v měsíci se konečně dočkáme vydání Nicki Minaj Královna, který byl původně naplánován na červnové vydání. Nové album Nicki mělo vyjít 17. srpna, tentokrát to bude sdílet hip-hopový veterán DJ Muggs Den vraždy, ale nakonec klesl 10. srpna.

Všichni překvapení, 2017 XXL Freshman Aminé vyložil své nové album, OnePointFive , 14. srpna.



Uzavřením měsíce budou Don Q a Lud Foe. Don Q Don Season 2 má klesnout 31. srpna.

Mezi další kapky pro tento měsíc patří Z Money ( Chiraq magnát ), Doe Boy a TM88 ( 88 Birdz ) a Reese LaFlare ( Reese LaFlare )

Podívejte se na nadcházející projekty níže.



Zobrazit nová hudební vydání pro srpen 2018