Nový Mac Miller Song Dobré zprávy kapky: Poslouchejte

Den poté, co bylo oznámeno nové album Mac Miller, je zde první singl z projektu.

Ve čtvrtek (9. ledna) vydal rapperův tým „Good News“, klidnou skladbu, která patří k jeho nadcházejícímu Kruhy album, které bude prvním Mac projektem vydaným po jeho smrti. Píseň přichází s doprovodným vizuálem.



Podívejte se na píseň níže.



„Dobrá zpráva“ obsahuje mírumilovnou instrumentaci a mrzutý zpěv od Millera.

kdo zpívá, právě jsem volal, abych řekl, že tě miluji

„Strávil jsem celý den ve své hlavě, trochu jsem jarně uklízel, vždy jsem příliš zaneprázdněný sny / no, možná bych se měl místo toho probudit / spoustu věcí, které lituji, ale jen říkám, že zapomínám,“ zpívá Mac trať.



Kruhy je projekt, o kterém společnost Mac Miller říká, že byl vyvinut jako projekt spojený s Plavání , které bylo posledním albem, které Miller vydal před smrtí předávkování drogami 7. září 2018. Projekt produkuje převážně zpěvák, skladatel a skladatel Jon Brion.

'Jedná se o komplikovaný proces, který nemá správnou odpověď.' Žádná volná cesta. Jednoduše víme, že pro Malcolma bylo důležité, aby to svět slyšel, “zní jedna část prohlášení, která byla včera zveřejněna prostřednictvím Millerova účtu Instagram.

„Jedním z nejobtížnějších rozhodnutí v tomto procesu je, jak nejlépe o tom informovat lidi - jak smysluplně komunikovat při zachování posvátnosti, co by mělo být posvátné,“ pokračuje příspěvek. 'Takže to bude jediný příspěvek na kterémkoli z jeho kanálů.' Informace týkající se tohoto vydání, jeho charity a samotného Malcolma najdete na @ 92tilinfiity. Děkuji všem fanouškům, kteří ho v průběhu let bezpodmínečně podporovali. Chybí nám. Zbývá nám představit si, kam Malcolm jede, a ocenit, kde byl. Doufáme, že si tento čas poslechnete. Výraz jeho tváře, když všichni poslouchali, říkal všechno. S pokorou a vděčností. Malcolmova rodina. “



nejlepší texty lil wayne všech dob

Nové album Mac Miller klesne 17. ledna. Podívejte se na seznam skladeb pro projekt níže.

Mac Miller Kruhy Seznam skladeb alba:

velký polibek sean a jhene aiko

1. „Kruhy“
2. „Složité“
3. „Modrý svět“
4. „Dobrá zpráva“
5. „Vidím“
6. „Všichni“
7. „Lesy“
8. „Podej mi sestřelení“
9. „To je na mně“
10. „Ruce“
11. „Surfovat“
12. „Jednou denně“

Podívejte se na fotografie různých vzhledů Mac Millera za celý rok