Netflix kupuje dokument Kanye West za 30 milionů dolarů - zpráva

Nová zpráva tvrdí, že Netflix upustil multimilionovou tašku na dokument Kanye West.

Podle zprávy od Plakátovací tabule v úterý (6. dubna) zdroje uvádějí, že Netflix utratil severně od 30 milionů dolarů na pořízení minisérie, která obsahuje záběry za dvě desetiletí získané hudebním videem a filmařem, který dokumentuje život a kariéru Ye více než 20 let .Zasvěcený údajně řekl zásuvce, že streamovací služba založená na filmech a televizních seriálech získala projekt bez názvu od Time Studios, stejně jako Clarence 'Coodie' Simmons a Chike Ozah - také označovaní jako Coodie & Chike - ředitelé Yeezy 's Prostřednictvím videa Wire a třetí verze rapperova vizuálu Jesus Walks.Další zdroj odhalil, že Coodie natáčí Yeezy po dobu nejméně 20 let. Jejich navázaný vztah bude sloužit jako základ pro sérii, která bude podrobně popisovat Kanyeho úspěšný příběh a jeho dopad na rapovou hru a popkulturu, včetně jeho vztahu s Kim Kardashian. Kanye se oženil s Kim v květnu 2014, ale údajně hovoří o rozvodu . Odcizený pár má čtyři děti. Není jasné, zda se v nadcházejícím dokumentu Kanye West bude zabývat pověstmi o rozvodech Kanye a Kim.

Samostatný zdroj uvedl, že dokument se dotkne smrti matky Kanye Westa, Donda West a vliv, který na něj měla její smrt. „Zahrnuta bude také role Ye ve světě módy a jeho prezidentský běh do roku 2020.Nestojí za nic, že ​​se Kanye kreativně nepodílí na produkci dosud nepojmenovaných dokumentů.

Poté, co Coodie a Chike režírovali hudební videa, se duo přesunulo ke komplexnějším krátkým filmům a dokumentárním filmům, jako je ESPN 2012 30 za 30 film Benji , který je příběhem 17letého středoškolského basketbalisty z Chicaga jménem Ben Wilson, který byl zastřelen těsně před posledním rokem, a dokument Netflix o bývalé hvězdě NBA Stephonu Marburyovi s názvem Dítě z Coney Islandu .

Společnost Creative Control, společnost ve vlastnictví filmového dua, bude vyrábět vícedílné Kanye West dokument ve spolupráci s Time Studios.Druhý dokument Kanye údajně uvede také rapperův bývalý bodyguard Steve Stanulis, který s Yeezym spolupracoval v roce 2016. Podle Plakátovací tabule , tento film je však „stále v diskusích s více platformami“, ale nebyl oficiálně prodán.

XXL oslovil zástupce pro Kanye West a Netflix pro komentář.

Podívejte se na nejlepší hip-hopová alba vytvořená jedním producentem