Nas vydává album Nasir

Celá diskuse „Nas Album Done“ je konečně u konce, protože Nas album je skutečně hotové. Tentokrát opravdu. V pátek (15. června) přináší Esco své 11. sólové studiové album, Nasire .

Od prohlášení, že jeho projekt byl dokončen na albu DJ Khaled 2016, Hlavní klíč , viděli jsme jen málo důkazů, že tomu tak skutečně bylo. V loňském roce pan Jones naznačil, že LP poklesne v létě 2017. Dva týdny, vysvětlil v rozhovoru s The New York Times . Vždycky říkám, že mi zbývají dva týdny od dokončení. Ale místo toho v titulcích dominoval údajný vztah legendy rapové Queens s Nicki Minaj a bitva o opatrovnictví s bývalou manželkou Kelis.Pak z ničeho nic Kanye West pustil kočku z vaku o Nas ' datum vydání a také ukázal, že album bude produkovat v dubnu. Zábavná věc je, že po celou dobu Nas zůstala matkou. Před vydáním však uzavřel dohodu o distribuci svých nahrávek Mass Appeal Records s Universal Music Group, což umožňuje Mass Appeal přístup k marketingovým a propagačním týmům UMG. Nasire slouží jako první vydání v rámci nového partnerství. Nyní je ticho u konce.Nasire pokračuje v G.O.O.D. Hudební mantra pouze se sedmi skladbami, které debutoval během poslechové párty pod mostem Queensboro v New Yorku ve čtvrtek večer (14. června). Zpěvák 070 Shake, který se nedávno objevil na obou Kanyeových Ano album a jeho společné LP s Kid Cudi, Děti vidí duchy , se objeví na „Ne pro rádio“. Legenda komedie Richard Pryor přidává trochu do filmu „Cop Shot the Kid“, než Yeezy také využije vzorek Slick Rick na trati a pro sbor písně převrátí „A Children's Story“. Nas také klepne na funkce The-Dream, Tony Williams a Diddy (jako Puff Daddy).

Spolu s novým albem oznámil také Nas spuštění internetového obchodu s exkluzivním zbožím navrhl Cali Thornhill Dewitt s kreativním směrem od Kanye. Kolekce obsahuje trička, trička s dlouhým rukávem a mikiny s potiskem alba na zadní straně.Zpočátku album bylo k dispozici pouze na Tidal , ale konečný produkt je nyní oficiálně k dispozici u všech poskytovatelů digitálních služeb. Je těžké uvěřit, že je to už šest let, co Nas vydal své poslední album. Ale tady jsme v roce 2018 stále požehnáni jeho novou hudbou.

Poslechnout Nas ' Nový Nasire album níže.

Nas ' Nasire Seznam skladeb alba1. 'Not for Radio' představující Puff Daddy a 070 Shake
2. „Policajt zastřelil dítě“
3. „Bílý štítek“
4. 'Hello' představovat Tonyho Williamse
5. „Všechno“ představující The-Dream
6. „Adam a Eva“ představující The-Dream
7. „Jednoduché věci“

Hromadné odvolání / Def Jam

Zobrazit nová hudební vydání pro červen 2018

Zobrazit nová hudební vydání pro červen 2018