Nas pracuje na novém projektu se společností Hit-Boy

Nas připravuje nový projekt.

Během rozhovoru s DJem Ralphem McDanielsem během Universal Hip Hop Museum a benefiční akce Mass Appeal Hip-Hop Loves NY v pátek (24. dubna) rapper z Queensu prozradil, že pracuje na projektu s Hit-Boy.'Jo, jo,' začal Nas, když se ho zeptali, jestli má seřazenou novou hudbu. „Probíhají některé projekty. Jeden z nich - pracoval jsem s Hit-Boyem a stále jím jsem. A pak je tu další, je tu další, ten, na kterém pracuji a který nechci zveřejnit. Ale, Hit-Boy, to byla zábava s ním pracovat. Druhý den hrál bitvu v bitvách ... něčeho. Máme nějaké věci.Pokušení J. Cole a Kendrick lamar

Nas ' poslední vydání bylo jeho snahou z roku 2018, Nasire , který produkoval Kanye West. V roce 2017 Escobar naznačil, že album klesne v létě roku 2017. 'Dva týdny,' řekl během rozhovoru s The New York Times . Vždycky říkám, že mi zbývají dva týdny od dokončení.

Nasire klesl krátce poté, co Nas podepsal distribuční dohodu se svým labelem Mass Appeal Records s Universal Music Group. Album patřilo k sestavě G.O.O.D. Hudební vydání, z nichž každá obsahovala sedm skladeb. Na oslavu Nasire rapper uspořádal poslechovou akci pod mostem Queensboro v New Yorku dne 14. června 2018. Na albu se objevují vystoupení Diddy, The-Dream a dalších.Nas zpočátku oznámil, že dokončil své 11. album k písni 'Nas Album Done', kterou uvedl DJ Khaled Hlavní klíč album, které kleslo v roce 2016.

Podívejte se na 20 z největších prodejních alb hip-hopu pro první týden za ta léta