Mobb Deep nabízí zvuk svých ochranných známek v pořadu „The Infamous Mobb Deep“

Hip-Hopova krajina prošla velkou změnou od doby, kdy Mobb Deep vydali kriticky uznávané průlomové album, Neslavný V roce 1995. Tvrdá lyrika a pouliční příběhy, které dominovaly hip-hopové scéně během renesanční éry východního pobřeží, jsou nyní sladkou vzpomínkou pro milovníky hip-hopu dřívější generace. Téměř o 20 let později mnoho slovníků z té doby zmizelo ze scény. Toto duo Queensbridge však odmítlo zmizet - a to i po pádu veřejnosti na Twitteru v roce 2012. I přes drobné neúspěchy se Prodigy a Havoc spojili, aby dali svým fanouškům Neslavný Mobb Deep , album s dvěma disky, které se vrací a vzdává poctu slavným letům, a zároveň dlouhodobým fanouškům zajišťuje, že The Infamous M.O.B.B. nemá v úmyslu nikam jít.

Disk jeden z Neslavný Mobb Deep obsahuje 17 skladeb zbrusu nového materiálu. Jak se dalo očekávat, Prodigy a Havoc používají svůj typický vzorec tvrdých, zlověstných rytmů a odvážných rýmů. To, co je tentokrát pozoruhodné, je jejich schopnost udržovat svůj podpisový styl a chemii a zároveň přinést jejich zvuk aktuální pro tuto generaci. Havocova produkce, i když stále zlověstná a tvrdá, zní mnohem vyleštěněji, progresivněji a eklektičtěji než jeho Nechvalně známý -era práce. Havoc září na „Waterboarding“, skladbě, která hraje jako děsivý soundtrack k filmu Blaxploitation z poloviny 70. let, v pozadí se zvuky mučení vodou. Prodigy, který obstál ve zkoušce času jako MC, útočí na každý úder svou štěrkovou značkou. Prodigyho drsné a tvrdé snímky jsou vyváženy charismatem a pravostí, které je odlišují od vaší zahradní odrůdy gangsta rapu.Neslavný Mobb Deep Produkce není nic výjimečného. Spolu s Havocem, který produkuje polovinu seznamu skladeb alba, obsahuje album produkci od jmen jako The Alchemist, Illmind a Boi-1da. Britský producent Beat Butcha poskytuje krásnou produkci pro jeden z výjimečných střihů alba, Timeless. Album se může pochlubit vystoupením hip-hopových těžkých vah včetně Snoop Dogga, The LOX a Busta Rhymes. Nejlepší hostující vzhled alba se uloží jako poslední. Kolega z představitele Queensbrigde a dlouholetý spolupracovník Nas poskytuje závěrečný verš alba o tvrdém Get It Forever. “Disk dva z alba, Neslavná zasedání z roku 1994 , slouží jako pochoutka pro všechny fanoušky, kteří Mobb Deep v průběhu let podporovali. Obsahuje 14 nevydaných střihů z výroby v roce 1995 Neslavný . Fanoušci budou nadšeni, že uslyší původní nahrávky skladeb, které se staly klasikou, jako jsou Temperature’s Rising a Survival of the Fittest. ' Dokonce i parodie jsou cenné, z nichž jedna obsahuje vzácnou freestylovou relaci s mladým Nasem a Raekwonem.

Neslavný Mobb Deep je nutností ve skutečné kolekci fanoušků Mobb Deep. Vytvoření tak kvalitního hip-hopového alba, dvě desetiletí po vašem velkolepém opusu, je pozoruhodný výkon. Taková dlouhověkost v hip-hopu je vzácná a Prodigy a Havoc si zaslouží jejich náležitý respekt. Pokud se jedná o poslední album Mobb Deep, nemohlo by si toto legendární duo zvolit mnohem lepší způsob, jak jít ven. Doufejme, že pro nás mají připraveno trochu víc .— Chisom Uzosike