Missy Elliott klepne na Lil Kim, Evu a Trinu pro I’m Better (Remix)

Čerstvá slečna Missy Elliott, která bez námahy dopovala poezii na Aminé REDMERCEDES (Remix), prošla vlastním ohnivým remixem a přivedla na cestu Evu, Lil Kim a Trinu. Ve skutečnosti je vlastně nechává řídit. Remix je pro skladbu „I Betm Better“, skladbu, kterou upustila v lednu.

Začátek na trati je Kim, která křižuje instrumentálku s některými z jejích typicky prostopášných textů a vrhá Notorious B.I.G. odkaz na dobrou míru. Další na řadě je Trina, která se snaží o všechny své konkurenty tak, jak to dokáže jen ona.Lepší než oni a já jsem vlhčí než oni / A do prdele, kde jsi byl / Získejte pro něj příliš mnoho čedaru / Nastavil jsem laťku a oni děvčata jen udávají trendy, “rapuje Miami MC. 'Vyvinul jsem na ně tlak / Stále se to nezměnilo v diamant / Dostal jsem Midasovy, miliardářsky smýšlející / Sedadla na nakloněné poloze a dostávám trochu hlavu přímo za pilota.'V neposlední řadě je Eva, která upíná na ty, které považuje za své podřízené, s vlastním těsným veršem. Na trati, kterou rapuje, jsem byl pryč ... Jsem tak anti / Vítězství v životě sesuvem půdy / Vím, že mě vidíš, ty mě vidíš / Tvá kočka chce být mnou, ale nikdy nemohla být mnou.

Sama Missy přidává do háku jen nějaké vokály, a také před tím, než každý rytíř skočí do jejich verše, přidá několik DJ adlibů. Přesto je to všechno pěkný drogy.Poslechněte si I’m Better (Remix) pro sebe hned níže.

40 hip-hopových alb dosáhlo v roce 2017 20 let