Missy Elliott a Busta Rhymes připravují herce Morgana Freemana a Petera Dinklage na bitvu mezi jazykem a twisterem

Missy Elliott a Busta Rhymes míří do světa reklam Super Bowl. Nedávno se na internetu objevily ukázky k nové reklamě Mountain Dew a Doritos představující oba umělce a v ní se připravují Seznam lopaty hvězda Morgan Freeman a Hra o trůny herec Peter Dinklage pro epickou bitvu o jazyk.

nemůžeme být zastaveni

Celá věc bude vysílána během přestávek ve hře Super Bowl 2018 mezi New England Patriots a Philadelphia Eagles 4. února.Nové reklamní ukázky propagující nejnovější výtvory společnosti Pepsi - Mountain Dew Ice (nápoj z citronu a limetky) a Doritos Blaze (horká a kořeněná variace čipu) - najdou Missy a Busta, jak se blíží ke dvěma hercům, když sedí ve tmě pokoj a připravte se na své zúčtování.Aby Freeman a Dinklage mohli trénovat na svůj souboj, chrastí co nejrychleji sérií jazykolamů. Pokud jste během své kariéry sledovali Missy a Bustu, už víte, že vědí pár věcí o používání rychlého střelby. Zvláště Busta.

'Nevím, co jsi přišel, ale nepřijdu ztratit - rychleji,' křičí Busta v reklamě na Dinklage. Herec na to reaguje slovy: „Kolik dřeva by mohl svišť sklíčit“.Missy není tak hrubá jako Busta, ale dává Freemanovi podobné pokyny a říká uznávanému herci, že chce slyšet určité přesvědčení ve svém „Peter Piper vybral špetku jazykolamů nakládaných paprik.

Na konci reklamní ukázky se zdá, že Freeman a Dinklage jsou na správné cestě. Jediné otázky jsou, kdo vyhraje jejich bitvu a co přesně do toho jde? Musíme jen počkat a uvidíme.

Prozatím si prohlédněte níže veselý teaser. Přečtěte si o XXL 12 nejlepších hip-hopových poločasových vystoupení, když jste s tím hotovi. Super Bowl odštartuje v neděli 4. února 2018.20 nejlepších rapových písní roku 2016

Zobrazit nová hudební vydání z ledna 2018