Migos odhalí nové album, které nebude mít název Kultura III

Migové změnili názor na název svého nového alba.

V pátek (22. května) byla trojice Atlanty hosty poslední epizody rádia Young Money od Lil Wayne, ve kterém aktualizovali fanoušky na své nové LP ve stejný den, kdy vydali album „Need It“ s YoungBoy Never Broke Again, hlavní singl z projektu.'Nejsme za dva roky,' řekl Offset. 'Toho [nového singlu] jsme upustili, abychom jim dali malou ochutnávku toho, jak přicházíme.''Právě se zahříváme,' potvrdil Quavo. „To je rozcvička. Ale bude to na albu. Měníme jméno. Dostaneme tam Kultura III titul zpět. Dostaneme tentokrát změňte jméno. “

Poslední album skupiny, Kultura II , vyšlo v lednu 2018 a představovalo singly 'MotorSport' představující Cardi B a Nicki Minaj, 'Stir Fry', 'Walk It Talk It' a 'Narcos'. Od té doby, Kultura III byl škádlen několikrát.The Kultura III album bylo původně oznámeno, že vyjde počátkem roku 2019. Loni v březnu společnost Offset potvrdila rok 2020 jako cílený časový plán pro vydání LP. V lednu letošního roku společnost Offset odhalila, že třetí album v sérii bude „poslední kapitolou“. Nyní to vypadá, že tato kapitola byla rozšířena.

V posledních několika měsících skupina vydala promo singly „Racks 2 Skinny“, „Taco Tuesday“ a „GNF“ představující Young Thug a Travis Scott.

Podívejte se, jak jsou tito rappeři posedlí Lamborghini, a nechte si texty dokázat