Migos Drop MotorSport Video s Nicki Minaj a Cardi B.

Migos konečně představili oficiální hudební video ke své nahrávce „MotorSport“ s Nicki Minaj a Cardi B a všechny futuristické vizuály jsou nyní k dispozici na Apple Music.

Nové video v režii Bradleyho a Pabla - Quavo také získal uznání za režii - obsahuje Migos, který přináší na trať některé moderní, barevné vibrace, přičemž dvě ženské MC plivaly své intenzivní verše v některých extravagantních souborech. Zatímco trio v Atlantě se chlubí svými luxusními vozidly, což se shoduje s rekordem s tématikou automobilů, rapperové z Bronxu a Queensu se stále soustředí na své konkurenční pruhy.Fanoušci si již všímají, že rýmovač „Bodak Yellow“ a Nicki nejsou v klipu společně v žádných scénách. Cardi se však připojila ke svému snoubenci Offsetovi za její roli ve vizuálu, plivala její tvrdé rýmy mimo drahý bič, zatímco její muž ji podporoval ze sedadla řidiče.Pokud si vzpomenete, fanoušci se zmiňují o tom, že po vydání „MotorSport“ může mezi Nicki a Cardi existovat napětí, přičemž mnozí věří, že jejich verše na sebe střílí. Existovala také teorie, že rapperka „No Frauds“ sestřelila tak daleko, že nevěděla, že Cardi bude dokonce na trati, dokud se neobjeví. V nedávném rozhovoru pro Capital XTRA Cardi odhalila, že slyšela nedokončený verš od Nicki a neslyšela finální verzi, dokud nebyla píseň oficiálně vydána.

Zatímco je video „MotorSport“ aktuálně v Apple Music, Migos vydal několik zákulisních záběrů z natáčení hudebního videa na YouTube, které ukazuje natáčení jejich dílů Quavo, Offset, Takeoff a Cardi.Podívejte se na oficiální hudební video o Migosovi „Motorsport“ s Cardi a Nicki níže a podívejte se také na některé zákulisní akce.

Podívejte se na fotky různých vzhledů Nicki Minaj v průběhu let