Migosovo album „Kultura II“ získalo dvojitou platinu

Migos mají již letos hodně co oslavovat a těsně před koncem roku 2018 mají na svůj seznam ještě jednu poctu. Podle RIAA , Kultura II má oficiálně certifikovanou dvojitou platinu k 14. prosinci.

kolik alb prodal Forest Hills Drive

Certifikace přichází necelý rok od vydání alba v lednu letošního roku a sedm měsíců po první platinové certifikaci. Oslavili úspěch a Quavo i Offset poděkovali fanouškům za tento výkon prostřednictvím svých účtů Instagram.'DĚKUJU!!! Skvělý rok MigoMania !!! ' Napsal Quavo. 'Bůh je dobrý.'

'T H A N K T H E F A N S F O R S T A Y I N G T R U E T O ... @migos A N D T H E C U L T U R E W E L O V E U S O M U C H,' řekl Offset. (To by bylo: „Děkujeme fanouškům za to, že zůstali věrní Migosovi a kultuře. Milujeme vás tak moc,“ pro ty, kteří nechtějí namáhat oči a snaží se to přečíst.)

Tato zpráva přichází na paty jejich „hovězího masa“ svého druhu s Layzie Bone od Bone Thugs-N-Harmony, která se potýkala s faktem, že XXL Hvězdy obálky zimního čísla z roku 2018 se označovaly jako „největší skupina na světě, která kdy existovala“.Včera (19. prosince) se Layzie posadila k rozhovoru TMZ Live a požadovala, aby skupina projevila úctu těm, kteří přišli před nimi. Trojice dosud neodpověděla.

lil jon mluví s lil jon

Podívejte se na Migos příspěvky, za které děkují svým fanouškům Kultura II zdvojnásobení platiny níže, stejně jako certifikace RIAA.

Podívejte se na fotky Migose Různý vzhled v průběhu let