Method Man & Redman uvedou film „Jak vysoko“ - dnes v hip-hopu

V tento den, 21. prosince, v historii hip-hopu ...

2001: Dva z nejuznávanějších textařů ​​hip-hopu, Method Man a Redman, se stali novou generací verze filmu Cheech & Chong, když jejich celovečerní film, Jak vysoko , která měla premiéru v kinech 21. prosince 2001.russell westbrook dělat co chci

Čerstvě po patách jejich divoce úspěšného společného alba z roku 1999, Výpadek proudu! , který uváděl remixovanou verzi jejich první oficiální spolupráce „How High“ z roku 1995 Přehlídka Soundtrack, člen Wu-Tang Method Man a člen Def Squad Redman se spojili s prvním filmovým režisérem Jessem Dylanem, aby vytvořili kultovní klasický stonerový film pro věky.Napsal Dustin Lee Abraham, Jak vysoko vypráví příběh Silase a Jamala, dvojice kamarádů vedoucích ganja, které hrají Meth a Red. Po vyhoření tupý plný pupen, který byl oplodněn popelem Silase zesnulý homie, Ivory, na cestě ke složení přijímacích zkoušek na vysokou školu, se objeví duch slonoviny. Protože duch byl viditelný pouze pro toho, kdo kouřil jeho ostatky, mimozemská bytost spojuje Silase a Jamala se všemi správnými testovacími odpověďmi, což vedlo k tomu, že dvojice vyhoření dosáhla bezprecedentního dokonalého skóre. Duo se nakonec zapíše na Harvardskou univerzitu a veselost následuje, když Silas a Jamal dělají vše pro to, aby udrželi GPA 2,0, aby si udrželi svůj status Ivy League. Dalších více než 90 minut je plných hysterických zkoušek a soužení, kdy oba protagonisté přistáli ve vztazích, které sledovali, a bylo jim umožněno zůstat zapsáni na Harvard. Všechno dobře, které končí dobře pro postavy vylíčené dvěma nejlepšími MC, které kdy otřásly mikrofonem.

Navzdory tomu, že film byl většinou kritizován negativními recenzemi od kritiků, charisma a chemie Meth a Red Jak vysoko do srdcí fanoušků a získal svůj kultovní klasický status samotnou definicí termínu. Film vydělal 7,102,260 $ v jeho víkendu otevření, zůstal v divadlech po dobu 10 týdnů v kuse a doposud vydělal celkem 31 283 740 $.K celovečernímu filmu se přidal úspěšný soundtrack, který poklesl týden před uvedením filmu v roce 2001 a většinou obsahoval skladby od Meth a Red spolu s několika populárními skladbami od umělců jako DMX, Limp Bizkit a Ludacris. Album vyvrcholilo u čísla 38 na Plakátovací tabule 200 a č. 6 v žebříčku Top R & B / Hip-Hop Albums.

2017 hip hop a R&B písně

Jak vysoko připravilo půdu pro rapové duo, které mělo vlastní televizní show, Metoda a červená , který běžel na Foxu jen pár měsíců v roce 2004 kvůli tomu, že MC 'Run 4 Cover' nebyli spokojeni s nedostatkem kreativní kontroly.

V současné době se pracuje na velmi očekávaném pokračování filmu, jehož výroba začíná letos v září. Jak vysoko 2 bude hrát hlavní roli rappera Lil Yachty a koluje petice, která požaduje, aby se do filmu zahrnuly i Method Man a Redman, kteří se zatím neobjeví.17 let od premiéry, Jak vysoko je film, který si drží místo mezi klasikou jako Pátek, CB4, The Wash, House Party a Nebuďte hrozbou pro South Central při pití šťávy v kapuci jako jedna z největších komedií v historii hip-hopu.

Universal Pictures

Podívejte se na 60 hip-hopových alb, která v roce 2018 dosáhnou 20 let