Hřebec Megan Thee ukazuje střelnou ránu a vydává nové prohlášení

Megan Thee Stallion nabízí kousky toho, co šlo dolů, když byla zastřelena těsně před zatčením Tory Lanez minulý měsíc kvůli obvinění ze zbraně. Dnes odpoledne sdílela fotografii následků.

když jsem se svým týmem, nemohu udělat chybu

Ve středu (19. srpna), Hřebec Megan Thee sdílela první snímek svého střelného zranění a potvrdila, že byla zastřelena zadní část nohou . V titulku Instagramu Meg podrobně popisuje hádku, která proběhla 12. července.`` Lol, co jsem se naučil, většina lidí na sociálních médiích je, že všichni rádi slyšíte špatné zprávy před dobrými zprávami, lež se šíří rychleji než pravda a všichni opravdu věříte tomu, co si YALL tvoří, '' Houston rodák napsal. „Dostal jsem ránu do zad, protože když jsem dostal výstřel, PROCHÁZEL JSEM PŘED ZPĚT. proč bych měl ležet úplně zastřelen? “Poté oslovuje lidi, kteří šíří negativitu ohledně jejího stavu a zotavení po incidentu.

„Proč jste všichni tak rozrušení, že nechci být v posteli smutná?“ Pokračovala. „Proč jste všichni naštvaní, že můžu chodit? Dostal jsem své stehy z nohou jako před 2 týdny a byl jsem připraven jít oslavit WAP na číslo 1 ... Obvykle neřeším internetové kecy, ale všichni lidé jsou tak nemocní! Bůh na mě opravdu dohlížel a já se tak dobře uzdravuji! Omlouvám se, nejsem tak smutný a mizerný jako mnoho dalších, ale já jsem stále Megan Thee Mf STALLION. “mobb deep neslavné mobb deep songy

Přestože se Megan incidentu zabývala při mnoha příležitostech, stále není jasné, co vedlo k samotnému střelbě. Minulý měsíc, poté, co byla Tory Lanezová zatčena za to, že nesla skrytou střelnou zbraň, zatímco byla v SUV s Megan a další ženou v Los Angeles, se 25letá rýmka později přihlásila a odhalila, že byla zastřelena. Poté policejní oddělení v Los Angeles zahájilo útok smrtícím vyšetřováním zbraní.

Tory mlčel od chvíle, kdy se objevily zprávy o střelbě, a podle jeho týmu je v současné době v karanténě se svou rodinou na Floridě.

Navzdory nešťastné sérii událostí Megan slaví své zotavení a nedávné Záznam č. 1 s Cardi B za jejich spolupráci „Wap“.Podívejte se na 19 rapperů, kteří byli zastřeleni, zatímco byli v centru pozornosti