Megan Thee Stallion říká, že Jay-Z jí dává radu, vysvětluje

Být součástí Roc Nation má své výhody. Megan Thee Stallion, která podepsala s řídícím křídlem otisku Jay-Z v září 2019, již má hit číslo jedna s Beyoncé a zjevně dostává zdravou horkou radu od Hov.

ti ft jay z vyvést je

Ve čtvrtek (10. prosince) se objevila Megan Pozdní přehlídka se Stephenem Colbertem, ve kterém její rozhovor představoval rappera hovořícího o jejím vztahu s Bey i Jayem. „Můžeš teď mluvit s Beyoncé? Holka, poplácej se po zádech, to je skvělé, “divila se Megan a říkala, že byla zpěvačkou od dětství.Na otázku, který člen mocenského páru dává nejlepší rady, Megan odpověděla: „Řekl bych, že Jay-Z dává zábavné rady.“ Dodala: „Jako, řekněme, že když budu mít špatný den, bude jako, Megan, holka, musíš být někde na lodi. Zesílit. Bavte se, zapomeňte na to, co lidé ... Rozumíte tomu, co říkám? Dává mi více horkých dívek. Beyoncé je jako: „Podívej, královno, jen se povznes.“ Je velmi ... Říká to hezčí cestou. Jay-Z mi dává točnu nahoru. “Megan právě vydává své debutové studiové album, Dobré zprávy , který minulý měsíc poklesl. Na albu jsou DaBaby, Lil Durk, Young Thug, 2 Chainz, Big Sean a další a debutovali na druhém místě v žebříčku Billboard 200.

2019 XXL Nováček si užíval únikový rok, který zahrnoval i bytí nominován na čtyři ceny Grammy včetně Record of the Year ('Savage (Remix)' představovat Beyoncé), Best New Artist, Best Rap Performance ('Savage (Remix)' představovat Beyoncé) a Best Rap Song ('Savage (Remix)' představovat Beyoncé).Podívejte se na nejlepší hip-hopové projekty roku 2020