Seznamte se s Queens Of Twerk, týmem Twerk

Rok 2013 byl rokem Twerking. Tato taneční šílenství upoutala pozornost mainstreamových médií a nezůstala by na cestě. Nyní je to všude. Po celém internetu, na všech sociálních médiích, na všech předáváních cen a ve všech novinkách. Ale pokud si myslíte, že to začalo u Miley Cyrus, velmi se mýlíte. Královny z Twerku, Lady Luscious a Mizz Twerksum , vytvořili duo Twerk Team a využili kdysi výklenku jižního tanečního tahu a před lety z něj vytvořili impérium. Poslechněte si jejich příběh níže.

XXL: Jak začal tým Twerk?popové a hip hopové písně 2015

Lady Luscious: Byla to jen skupina dívek. V podstatě to začalo přátelstvím. Zveřejnili jsme video a získali jsme spoustu zhlédnutí. Právě jsme zveřejnili video pro zábavu, protože twerkování nebylo něco, co lidé tehdy dělali. V podstatě to začalo videem, které se stalo virálním. Soulja Boy pro nás repostoval a získal miliony zhlédnutí.Kolik ti bylo let?

Mizz Twerksum : Video jsme natočili koncem roku 2007, začátkem roku 2008. Byli jsme na střední škole. Právě teď mám 21 a L je 22.Kolik jich bylo původně ve skupině?

Lady L: Když jsme začali, byla to spousta z nás. Bylo to jako 6 nebo 7 z nás. Když jsme pak natočili video „Donk“, byli jsme čtyři. Jednou jsme začali chodit po silnici a cestovat, když to byli tři hlavní členové. Začali jsme cestovat koncem roku 2009. Lidé nás právě začali požadovat ve svých městech a my jsme právě začali dělat akce pro dospívající.

Kdy jste si všichni mysleli, že se z vás všech může stát podnik?Twerksum: Začali jsme si myslet, že by to mohl být obchod, když lidé začali říkat „chceme v našem městě vše“. Lidé opravdu nebyli zvyklí vidět skupinu dívek tančit. Bylo to opravdu něco, o čem jsme opravdu nečekali, že se to stane. Myslím, že jsem chtěl pracovat v metru a poté vlastnit metro. A L chtěl dělat jen módu. Takže když jsme dali video. Lidé se právě začali ptát: „Chceme vás všechny v našem městě, jsme fanoušci,“ bylo to šílené. Prostě to vzlétlo. Nevím, kdy to opravdu vyřešíme. Když jsme začali dostávat výplatu, zjistili jsme to, je to vážné. [Smích]

Pojďme si promluvit o vašich twerk cvičeních a praktikách?

Twerksum: Musím dostat Lady L nahoru a na to, protože to s cvičením vážně myslím vážně a ráda hodně škubne, takže to prostě jde dohromady. [Smích] Právě jsme to nazvali twerkout . Přišli jsme na to, že twerking je opravdu trénink jen tím, že děláme show. Dívky se unavují tancem, za 30 sekund už budou bez dechu, takže je to opravdu cvičení. Takže jeho klíčové pohyby děláme jako dřepy, já jim říkám dřepy twerksum. Vycházíme s DVD s cvičením, DVD s twerkoutem a DVD Teach Me How to Twerk. Právě jsme odbočili.

Odkud techniky přicházejí? Jen z praxe a představení?

Lady L: Jsme Twerkské královny. Každé [rané] video, které nás lidé viděli, jsme před zrcadlem, protože jsme se začali dívat na naše těla. Je jen několik způsobů, jak dosáhnout dokonalého twerku.

Twerksum: Začali jsme to vidět jako klíčové pohyby. Jako bych viděl L, když její zadek chodil v kruhu. Říkával jsem „tvůj zadek vypadá jako pračka.“ A když jdeme ze strany na stranu, vypadá to jako tic-toc. A kořist skok, to se nazývá 'levá tvář pravá tvář.' Takže to začaly být určité pohyby, které začaly být populární, a fanoušci by byli jako „oh, to je tah týmu Twerk.“ Stejně jako kop, který děláme Beyonce ve svém videu, je to také jeden z našich tahů.

Jaká je typická show?

Lady L: Naše typická show je dlouhá 20 minut. Máme twerk soutěž. Vybíráme náhodné dívky a necháme dav vybrat. Vítěz získá peněžní odměnu a získá nějaké oblečení týmu Twerk, protože máme také vlastní linii. Dostaneme se na pódium a vystoupíme po něm. Zavřeli jsme to. Všechny naše pořady jsou vyprodány a my jsme hlavními akty.

Děláte někdy strach nebo jste nervózní?

Twerksum: Když jsme předváděli hudbu, bývali jsme nervóznější. Myslím, že twerking, lidé očekávají, že twerkujeme, ale rap je naší vášní. Twerking byl právě požadován a to je to, co nás dostalo. Takže mám pocit, že to je most, který nám umožní dělat všechno, co chceme. Myslím, že jsem nervóznější, když děláme hudbu, než škubání. Můžu zavřít oči a škubnout. Umím vařit a twerkovat, umím řídit a twerkovat. [Smích] Twerking je pro nás nyní druhou přirozeností. Nyní to chceme rozšířit.

Jaké jsou ty bláznivé věci, které jste všichni zažili?
Lady L:
Nejbláznivější příběh musí být v NYC, když dvě dívky vylezly na balkon do VIP sekce a byly zbytečné. Dívky nás milují. Ukazují nám více lásky než chlápci. Tančili na nás a dali jsme jim titul být twerk týmem na noc.

Twerksum: Vystupoval jsem a moje máma - je to naše manažerka, kdykoli vystupujeme nebo jdeme kamkoli, kde je -, tak jsem vystupovala. Jsem asi v polovině svého sólového vystoupení. A ten chlap vyskočil přes ochranku a začal mi spádovat zadek. Slibuji, že dostal dva dobré údery, dva dobré hrbky, než ho moje matka dala do náhlavní soupravy. A také dostal obrázek, je to jeho obrázek. Bylo to tak šílené. Moje matka ho pokazila.

Kolik lidí žízní po všech?

Twerksum: Řekněme na Twitteru, že spousta lidí neví, že jsme sestry, takže mě kluci zasáhli a zasáhli L nahoru. Mohli by to být také někteří celebrity. Přímá zpráva pro ni a Přímá zpráva pro mě, většinou to dělají celebrity. Jako bys právě zmlátil moji sestru, ahoj? [Smích]

Zacházejí s vámi celebrity dobře?

Twerksum: Mám pocit, že s tím záleží na celebritě. Protože potkáte nějaké celebrity, se kterými nechceme pracovat, protože nebudou platit. Nejdeme do toho. Pak se setkáme s některými celebritami, jako jsou Wale a Meek Mill, kteří dávají a jsou opravdu pokorní. Vážně. Stejně jako video „Klapky“ už jedno natočili. Natočil video týmu Twerk „Clappers“, šel ven a vzal nás na nákupy. Udělal to pro své fanoušky. To se nemusí stát. Ukázal nám lásku. Meek Mill, ukázal nám lásku, protože nás na dlouhou dobu vložil do videa. Jsou to takoví lidé, kteří opravdu projevují lásku a my si ji vážíme?

jay z ft ugk velký pimpin

Jaké jsou vaše myšlenky na Miley Cyrus?

Lady L: Celá naše věc a pohyb je o posílení postavení žen. Celá věc s Miley Cyrus, když přišla kolem, je to bílá dívka, která sama uvažuje, že škubne. Odkázala na twerk. Cítím se jako nová pro svět, protože je bílá. Nemám z toho jistý způsob. Mám pocit, že je to drogy. Jsme fanoušci Miley Cyrus, ale její twerking není považován za náš twerking. Opravdu nám otevírá dveře, protože různé rasy vědí, co je twerking.

Rozdrcení celebrit a proč?

Lady L: Miluji Justina Biebera. Miluji ho, je úžasný.

proč se ciara a budoucnost rozpadají

Twerksum: Nemyslím si, že jsem dostal zamilovanost do celebrit. Řekl bych, že je tu jedna dívka a já jsem rovný, Lisa Rodriguez (Carla z Pátek po dalším ). Byla tak v pohodě. Ani nevím, jak teď vypadá, ale vezmu ji ven. Může mít moje panenství.

Jaké jsou vaše největší turnaje?

Lady L: Kamarád, který není tak žíznivý.

Twerksum: Mám rád chlápky s milým úsměvem a dobrou osobností. To je jako všechno.

Jaké jsou vaše největší vypnutí?

Lady L: Mým největším vypnutím je chlápek, který je tak žíznivý. [Smích]

Twerksum: Nesnáším, když je člověk ošklivý. Jako bych přestal mluvit s chlápky, když jí nechutně. Vím, že muži nejí správně, ale vážně se mnou spolupracují. Nemůžu sedět přes stůl s vámi, žvýkat s otevřenými ústy.

Kde vidíte tým Twerk za 5 let?

Twerksum: Děláme naše DVD s cvičením a cestujeme do různých měst a děláme twerkoutové kurzy. S naší hudbou se s tím jen snažíme rozvětvovat a letos bude v podstatě více hudby.

Lady L: Také máme velkou věc, vyjde reality show. Nemůžeme o tom mluvit, ale je to oficiální. Uvidíte spoustu týmu Twerk.