Seznamte se s Mulatem, drag Racerem, jehož vášeň rapuje

Brzký začátek rapové hry může být pro kariéru umělce výhodný. Příklad, Mulatto, která se od dětství rýmuje, ale svou první dávku slávy získala v roce 2016, kdy se zúčastnila a vyhrála reality show soutěže Jermaine Dupri v hip-hopu Rapová hra . Poté pokračovala v hudbě sama, ze stejnojmenného projektu Slečna Mulatto k jejímu nedávnému vydání Hit Latto , která obsahuje remix na její dosud největší skladbu „Bitch From Da Souf“ představující Saweetie a Trinu.

Nyní se přihlásila k RCA Records a byla připravena podniknout další kroky ke slávě XXL kancelář pro poslední epizodu Kdo jsem? , ve kterém hovoří o své minulosti, z čehož její rodiče ronili slzy radosti a žili sen.Travis Scott ptáci v pasti

Hrdě z jihu je Mulatto rodák z Atlanty. „Konkrétně jsem z jižní strany Atlanty,“ vysvětluje. 'Je to země, žijeme ve svém malém světě, ale je to skvělé.' Tento velmi specifický typ výchovy se promítl do první lásky Mulatto a předcházel jejímu času na mikrofonu.'Začal jsem rapovat, když mi bylo 10 let,' říká Mulatto. „Předtím jsem ale táhl závod; Všichni muži z mé rodiny táhli závodně. “ Stále závodí a dokonce chytí další rappery, jako je Derez Deshon. Atmosféra zní jako něco z filmu. „V Atlantě to jsou největší chlapci ve městě, rappeři, všichni tam venku,“ vysvětluje. „Automobilové přehlídky, závody, lidé grilování“ ven.' Nic lepšího než vzpomínky z dětství.

Již v tak mladém věku cítila Mulatto ve své kariéře legitimní úspěch a rozhodla se o minulých Vánocích vrátit svým podpůrným rodičům. Na otázku, co bylo nejúžasnější, co si koupila za rapové peníze, přináší dárky, které dala svým rodičům. 'Koupil jsem svému otci na Vánoce Rolex, který jsem nechal rozbít, a nechal jsem si přestavět kuchyň s mámou,' sdílí s hrdostí. 'Můj táta plakal, moje máma plakala, já plakala.' Zní to jako dobrá dovolená.Přes to všechno Mulatto oceňuje cestu. „Skutečně žiji věci, o kterých jsem snila desetiletého,“ vyjadřuje se. „Jsem vděčný za všechno, protože to je doslova to, co jsem chtěl dělat. Není to pro mě žádný trend. “

projekt dítě 2 všichni dospělí

Podívejte se na zbytek rozhovoru Mulatto, abyste se dozvěděli o největší mylné představě o ní, „Bitch From Da Souf“ vybuchující a další.

Podívejte se na 30 z nejvíce šokujících obalů hip-hopových alb roku 2010