Seznamte se s Menace, 22letým producentem Behind Desiigner's Hit Panda - Exkluzivní

Produkční úvěr
Ohrožení
Slova: Emmanuel C.M.
Poznámka editora: Tento příběh se původně objevil ve vydání časopisu XXL Magazine z jara 2016, nyní stojí.

Z druhé strany rybníka vytvořil beatmaker Menace, vlastním jménem Adnan Khan, rekordní hit newyorské hitparády Brooklyna Desiignera Panda. Rodák z Manchesteru ve Velké Británii začal vyrábět jako koníček, když mu bylo 12 let, když poslouchal jeho otce hity z 80. let od umělců jako Michael Jackson a Billy Ocean.Do roku 2014 Menace prodal své první beaty, včetně té, z níž se nakonec stala Panda, rekord, který pomohl Desiignerovi k podepsání smlouvy s G.O.O.D. od Kanyeho Westa Hudba. Nyní 22letý producent samouk tráví své dny prací jako mobilní opravář v Rochdale ve Velké Británii a noci trávil hudbu. Zde Menace popisuje život před Pandou a po ní a připisuje se jí Kanyeho Život Pabla album.nemůžeme být zastaveni, chlapci

XXL: Kdy jsi přiměl Pandu porazit?

Menace: Tlukot jsem udělal zhruba na konci roku 2014. Samotný rytmus trval asi dvě hodiny od začátku do konce, protože to byl styl, pro který jsem byl docela známý. Název rytmu byl The Menace. Jsem hrozba; Udělal jsem rytmus, abych vzdal poctu sám sobě.Když jsi udělal ten rytmus, jaký jsi měl pocit?

Cítil jsem z toho atmosféru a jen jsem si myslel, že se to jednoho dne stane hitem. Opravdu jsem cítil tu atmosféru, měl na ní také opravdu skákací pocit. Bylo to plné energie. A věděl jsem, že se jednoho dne něco stane. Měl jsem dobrý pocit. Měl jsem předchozí údery; Maniac byl jedním z nich, což nebylo tak populární. Ale tenhle měl tuto výhodu, o které jsem věděl, že jednoho dne půjde a připraví mi cestu, abych ve scéně vybuchl.

Jak Desiigner porazil?Jeho manažer se ke mně natáhl a řekl mi, že se to stane obrovským, a zeptal se, co chci dělat dál s tímto rytmem. To bylo v době, kdy začal hrát píseň v klubech. Všichni se ptali, kdo je ten producent? Kdo je ten, kdo vydal zvuk? Když zjistili, že je to někdo z Velké Británie, lidé řekli: Fíha.

pokud ti mladý metro nedůvěřuje, budu střílet

Vedení vás tedy zasáhlo, prodali jste mu rytmus za 200 $, co se stalo poté?

Samotná trať měla tolik energie. Řekl jsem mu, že to bude něco velkého, že ho to podepíše; dostane mě to podepsané. Produkce a tok jeho textů šly dobře dohromady.

Kolik lidí tedy od písně vyhodilo do vzduchu váš telefon?

chci joe biden potřebovat joe biden

Mnoho lidí to má. Každých 10 minut dostávám e-maily s dotazem, zda mohu udělat rytmus podobný Pandě. Od ledna se na to všechno jen dívám. Teď jsem u dveří.

Jak vzrušující je být připsán na albu Kanyeho?

Jo, když jsem o tom slyšel, myslel jsem si, že to už nemůže být lepší.

Podívejte se na více z čísla XXL z jara 2016, včetně titulního příběhu Big Seana, Dopisu redaktora, myšlenek Macklemora na výsadu White, rozhovoru Kodak Black s Show & Prove, Doina; Řádky s Boosie BadAzz, Flatbush Zombies & vážná komiksová závislost a další.

Podívejte se na exkluzivní fotografie od Big Seana XXL Magazine Spring 2016 Cover Shoot