Seznamte se s novou manželkou J. Colea Melissou Heholtovou

J. Cole šel a nasadil na něj prsten. Rapper je oficiálně ženatý muž a spojuje uzel se svou milou z univerzity Melissou Heholtovou.

kdo je Kanye West podepsal

Žena, která Coleho stáhla z trhu, je jeho dlouholetá přítelkyně, která se s ním setkala, když byli studenty na St. John’s University v New Yorku. Před dvěma lety se začaly šířit zvěsti, že pár byl zasnoubený poté, co jim někdo, kdo používá univerzitní účet na Twitteru, poblahopřál k velké chvíli. Nicméně 2014 Forest Hills Drive tvůrce nikdy nepotvrdil, že střetnutí bylo pravdivé.Tajné manželství bylo odhaleno v pondělí (18. ledna) během rozhovoru mezi Věřte ředitel Ryan Coogler a MC pro akci #MLKNow k oslavě Martina Luthera Kinga, Jr. Day. „Jak tě manželství změnilo? Zeptal se Coogler. Tato otázka J. Colea překvapila, protože jeho manželství nebylo nikdy veřejně oznámeno. Co to je? řekl zjevně šokovaný rýmovač. To bylo jako jedna věc nedělat.Cole rychle přeřadil, nasměroval své komentáře na událost #MLKNow jako celek a otřásl Cooglerem, aby mu dal vědět, že při otázkách o jeho svatbě neudělal nic špatného.

Pro dotazující se mysli, kteří chtějí vědět o manželce Colea, je plánovačem svateb s M.S. ve vzdělávání dětí. Ona běží Statické události , společnost zabývající se plánováním akcí se specializací na svatby a soukromé akce. Podle stránky O nás na jejím firemním webu má Heholt ráda „cestování (pro práci i zábavu), vaření, skákání do restaurací a samozřejmě nakupování!“Ačkoli není přesně známo, kdy Cole a Heholt kráčeli uličkou, před dvěma lety se podělil o své myšlenky na manželství. 'Mám pocit, že vztahy jsou krásná věc, období,' Cole to řekl Hip Hop Canada . „Ale pak je manželství ke mně jen vztah. Podle mých zkušeností, když jste byli ve vztahu tak dlouho, jak jsem byl v jednom, neexistuje žádný skutečný rozdíl. Je to jen kousek papíru, který potvrzuje, co již bylo skutečné. “

Gratulujeme Coleovi a jeho paní.