Meek Mill Murders a Couple Beats for New Hot 97 Freestyle

Meek Mill je připraven na svůj oficiální návrat na tradiční hudební scénu jako třetí studiové album rappera „Whatever You Need“, Výhry a ztráty , klesla dnes (21. července). Rodák z Filadelfie se celý týden věnuje zdlouhavému tisku a jeho poslední zastávkou před vydáním projektu je Hot 97, kde vyplivuje hlavní freestyle pro Funkmaster Flex.

Během epického volného stylu se Meek vrací do své lyrické tašky, kterou fanoušci znají, milují a podporují, protože se rýmuje nad slavným rytmem Puffyho a Biggieho „Victory“, stejně jako s „Computers“ Rowdy Rebel a Bobby Shmurda. instrumentální. 'Litty' MC začíná tím, že mluví o tom, že bude tvrdě pracovat pro svůj vlastní tým, včetně Fatboy SSE, který sedí po jeho boku a hraje hypemana pro volný styl.nejlepší hip hopové písně roku 2005

'Ukazuji těmto niggas, jak se ta hotovost cítí / dokonce je nechám sníst mé poslední jídlo / A jakýkoli nigga jde proti týmu na Boha, zavolám a nechám toho muže zabít,' plivne Meek na úvod.Freestyle trvá celkem pět minut a poskytuje fanouškům skvělý náhled na to, na co mohou čekat Výhry a ztráty od jejich prvního poslechu.

Jak uvedl dříve, Meek řeší téměř všechno na albu, takže víme, že na LP bude spousta témat, která se dají strávit.Podívejte se, jak Meek zavraždil svůj freestyle Hot 97 v celém videu níže.

seznam nových skladeb nového alba

Podívejte se na fotografie různých pohledů Meek Mill za ta léta