Meek Mill Going Bad Featuring Drake: Listen to their First Song Together After Beef

Dlouho očekávané čtvrté studiové album Meek Mill, Mistrovství , nyní dorazil (30. listopadu) a několik skladeb se již oddělovalo od standoutů projektu, včetně Going Bad. Píseň obsahuje Drake, což je poprvé, co se pár sešel na vosku po jejich vysoce propagovaném hovězím masu.

Na trati oba rapperi tvrdě protahují. Drake otevírá trať, plivá, Zpátky domů, kouří legal (Legal) / Dostal jsem více fack než The Beatles (Beatles) / Foreign shit runnin & na naftu, dawg / Playin & s mým jménem, ​​ta sračka je smrtelná, dawg (Kdo říkáš, že jsi byl?)hezké dívky mají rády hudbu na trap

Po svém verši Drizzy zvládá také refrén, zatímco Meek přichází, aby zvládl druhý verš.Do mého Amiris (80 stojanů) jsem se vešel jako 80 stojanů, rapuje. Já a Drizzy zády k sobě, dostáváme se děsivý (back-to-back) / Pokud kurva s mojí pravděpodobností se to ke mně nepřiblíží (vypadni mi).

Vzhledem k jejich nedávnému setkání není spolupráce mezi Drakem a Meekem příliš překvapením. Přesto to před dvěma lety nevypadalo, že by to bylo možné.Meek a Drizzy předtím společně pracovali na Meekovi Dreamchasers 2 skladba „Amen“ a R.I.C.O., která se objevila na Meek’s Sny stojí víc než peníze album (2015). V létě roku 2015 však Meek obvinil Drizzyho z používání rappera Quentina Millera jako ghostwritera. Poté Drake a Meek skvěle vyložili několik disků / rapových linek o sobě.

můj bože, to je černá karta

V září se věci začaly vracet. To bylo, když Drake vyvedl Meek Mill během zastávky na jeho Aubrey and the Three Migos Tour, což znamenalo jejich první přátelské veřejné vystoupení od začátku hovězího masa.

proč je ymw melly ve vězení

Skladba, která zahrnuje monumentální instrumentální nástroj od Wheezyho, má být jednou z nejdiskutovanějších na projektu, od jejich smíření až po skutečnost, že jednoduše zasáhne.Poslechněte si níže Meek Mill a Drake’s Going Bad.

Podívejte se na fotografie různých pohledů Drakea za ta léta