Meek Mill vstupuje do vyhřívaného argumentu s Nicki Minaj, Manžel: Zpráva

Meek Mill narazil na svého bývalého Nicki Minaj a její manžel Kenneth Petty, když v pátek (24. ledna) nakupovali v západním Hollywoodu v Kalifornii, a věci se nakonec zahřály.

Video ze setkání bylo získáno uživatelem TMZ . Podle zpravodajského webu celebrit to všechno šlo dolů do špičkového obchodu s oblečením Maxfield. V klipu se mezi oběma stranami vyměňuje spousta výmluv. V jednom okamžiku si Meek i Petty navzájem říkají „kočička“. Zdá se, že Nicki říká Meek děvku. Meek je viděn zadržován jeho ochrankou a pracovníky obchodu. Není jasné, co začalo argument, ale zdá se, že věci byly potlačeny, než skutečně klesly.Meek a Nicki se rozešli v lednu 2017 poté, co spolu chodili téměř tři roky. Oba umělci se od té doby posunuli dál. Po nějakém veřejném vztahu s Nasem našla Nicki v roce 2018 lásku u kamaráda z dětství Kennetha Pettyho. Od té doby jsou spolu.Po turné v první polovině roku 2019 „Nicki se v říjnu provdala za Petty a byla dokonce na odchodu do důchodu.

Hvězdy jsou tento víkend v Los Angeles na udílení cen Grammy 2020. Meek Mistrovství LP bylo nominováno za nejlepší rapové album spolu s J. Colem a Dreamville Pomsta snílků III , Tyler, The Creator's Igor , 21 Savage's Jsem> Byl jsem a YBN Cordae Ztracený chlapec .Podívejte se na všechny XXL Časopis Cover of the 2010s