MC Shan si nemyslí, že Jay-Z dává rapperům správnou radu ohledně příběhu O.J.

Jedna věc je, aby Boosie BadAzz byl proti barům proti penězům JAY-Z na jeho 4:44 píseň 'The Story of O.J. „Pro MC Shana, legendu ze zlaté éry hip-hopu, je to úplně jiný pocit.

V nedávném rozhovoru na internetu Hudební show Murder Master mluvit o jeho novém albu Bars Over Bullshit , Shan vysvětluje, proč si myslí, že šéf Roc Nation dává rapperům špatnou radu ohledně písně, což ukazuje, že nejen mladší hlavy jsou proti poselství písně - což je zjevně o budování a udržování generačního bohatství v Blacku společenství.Nevidím tuto hru jako sport mladého muže, legenda Juice Crew začíná před kritikou platinového alba Hov, které, jak přiznává, ještě neposlouchá.Pokračuje, vidím tu hru, že pokud tu nejsou lidé jako já a [Kool G Rap], kteří dělají to, co děláme, je tu celá generace, která nemusí poslouchat - co to kurva je? Budeme nuceni poslouchat tyhle další věci, které jsou venku? Nemyslím si to. Tady je další slot pro nás. Nebuďte chamtiví a vezměte si všechno. Nesouhlasím s ... Neslyšel jsem Jayovo album a nedochází mi k získání Jayova alba. Z toho, co slyším, říká stejné hovno, jaké lidé říkají roky. Pokud jste chtěli lidem říct, aby něco udělali, řekněte jim, ať si vytáhnou zasrané kalhoty! Neříkejte jim, aby přestali dávat peníze do ucha! To od nich jejich fanoušci očekávají. To je jejich osobnost. Lidé je mají rádi, protože jsou tak smělí. Nechte muže dát si peníze k uchu. A místo toho, abyste házeli výstřely na muthafucky, řekněte, že se kurva jmenují! Řekni, o kom mluvíš. Nestínejte to hovno. Nebuďte stinné muthafucka! Buď tím niggou!

Zdá se také, že si Shan myslí, že Hov mohl jeho tok zvládnout.Pokud posloucháte spoustu alb, kde si vezmete hodně textů lidí a použijete hovno, včetně mého toku, určitě mi nedojde a nekoupím si kurva Modrotisk a The F Print nebo co kurva, Shan pokračuje v rozhovoru. Nebýt nenávistníkem. Člověk vydělal své peníze - získejte své peníze a dělejte to, co děláte - ale nechovejte se, jako by vaše slovo bylo zákonem, jako vy nějaký zasraný prorok a hovno. Nechte niggas dělat to, co dělají. A pokud hodíš kurva stín, řekni jméno niggy, takže to nemusí být záhada. „Mluví o mně?“ A pravděpodobně o tomhle sračce uslyším ... „Shan Throws Shots At JAY-Z ve hře The Murder Mys ...“ Nehodím výstřely, ale je to jako ... no tak. Pokud někomu řeknete, aby něco udělal ... říkáte niggasům, aby koupili nemovitost a všechny ty sračky ... niggas takové peníze nemá. Niggas nemá Malibu peníze, aby si koupil všechno, co je kurva. Jejich peníze jsou špinavé. A ve chvíli, kdy jdou a zkusí si to hovno koupit, přijdou federálové, aby si to hovno vzali. Takže dáváte do prdele rady jakýmkoli způsobem.

Podívejte se níže na Shanův rozhovor.

Podívejte se na fotografie různých pohledů Jaye Z za ta léta