Mark Wahlberg říká, že doporučil Post Malone, aby mu odstranil tetování na obličeji

Mark Wahlberg není největším fanouškem Post Malone tetování na obličej.

V úterý (3. března) se u nás zastavil herec / bývalý rapper Pozdní pozdní show s Jamesem Cordenem a začal diskutovat o jeho Spenser Důvěrné hvězda, Posty. Podle Wahlberga se snažil poradit „ Kruhy „zpěvák si sundal tetování na obličeji, ale Posty se nezdá být zvlášť zajímavý.yo gotti dole v dm albu

'Řekl jsem Postymu:' Bude to spousta Bud Lights, kteří se budou snažit tyto věci odtamtud dostat, ' Wahlberg řekl Cordenovi před sdílením Postovy odpovědi.

'Říká, co říká každé dítě, to, co jsem řekl, když jsem dostal tetování,' vysvětlil. '' Ne, ne, ne, všichni mají význam. Nechám si je navždy. “Ale pak si uvědomíte, no, tlačím na 40. Musím jako, udělejte s tím něco. '

kdy vyjde album tory lanez

Nakonec jeho rada jasně padla na uši.'A od té doby si přidal další do tváře,' řekl Wahlberg Cordenovi.

To přichází těsně po Postově novém rozhovoru s GQ , kde diskutoval o svém inkoustu a odhalil důvod, proč si označil obličej nahoru.

Jsem ošklivý zadek muthafucka, řekl Post, který je v současné době na turné se Swae Lee a Tylou Yaweh . Možná to pochází z místa nejistoty, kde se mi nelíbí, jak vypadám, takže si tam dám něco cool, abych se mohl podívat na sebe a říct: „Vypadáš skvěle, chlapče,“ a mám trochu sebevědomí, pokud jde o můj vzhled.V souvisejících zprávách Post 50 Cent nedávno sdílelo plány na dokončení toho, co by bylo pozdní debutové studiové album Pop Smoke, a řekl, že chce mít Post na něm. Projekt se očekává v květnu.

fetiš wap sex tape propuštěn video

Podívejte se na 20 z největších prodejních alb hip-hopu pro první týden za ta léta