Muž vystupující jako člen klanu Wu-Tang dostává sedmiletý trest odnětí svobody za podvodné hotely z 300 000 $

Muž z Floridy bude těžce sloužit poté, co se vydá za člena klanu Wu-Tang, aby podvedl několik hotelů z více než 300 000 $.

Podle a dokumenty získané XXL , 29letý muž jménem Aaron Barnes-Burpo byl v pondělí (15. března) odsouzen k sedmi letům vězení poté, co předstíral, že je členem rapové posádky se sídlem v Staten Island, NY a je přidružen k Roc Nation, aby podváděl hotely ze služeb zdarma. Údajně byl obviněn ze spiknutí za účelem spáchání podvodu s drátem a krádeže identity.Úřadující americký advokát Southern District of Georgia David H. Estes ocenil zaměstnance v hotelu za dobře odvedenou práci. 'Po několik týdnů tito muži podváděli několik podniků tím, že se vydávali za slavné hudební umělce a jejich družinu,' uvedl úřadující americký právník Estes. 'Díky ostražitému hotelovému úředníkovi se jejich falešná hitparáda náhle zastavila.'V soudních dokumentech a svědectvích se Barnes-Burpo po boku svého spoluobžalovaného Walkera Washingtona přiznal, že se „falešně zobrazovali jako přidružení k produkční společnosti Roc Nation a hip-hopové skupině Wu Tang Clan již v září 2019 a použila tato fiktivní prohlášení spolu s podvodnými a odcizenými kreditními kartami k pronájmu luxusních limuzín a klamání hotelů, stravovacích a produkčních studií v hodnotě tisíců dolarů za zboží a služby ve více městech, zejména na jihovýchodě.``

Hotel Georgian Terrace a Hyatt Regency v Atlantě uvedly, že duo nezaplatilo účty ve výši 45 000 USD a 39 000 USD.21. listopadu 2019 se zaměstnanci Fairfield Inn and Suites v Augustě v Ga. Stali skeptičtí vůči Barnes-Burpo a Washingtonu, a to je okamžik, kdy se jejich podvod začal rozpouštět. Pracovníci hotelu poté informovali FBI a kancelář šerifa v okrese Richmond.

sledujte epizodu 9 lásky a hip hopu v Hollywoodu

Kromě toho, že Barnes-Burpo sloužil sedm let za mřížemi, musí také splatit téměř 300 000 $ 19 podnikům, které se staly oběťmi jeho podvodného schématu, a sloužit tři roky pod dohledem.

Naproti tomu 52letý Washington čeká na vynesení rozsudku. Byl obviněn ze spiknutí, aby také spáchal drátový podvod.Podívejte se na 21 hip-hopových projektů, které byly fanoušky opravdu nadšené, ale nikdy se nestaly