Mally Mall byl odsouzen na téměř tři roky vězení za provozování obchodu s prostitucí

Producent hip-hopu Mally Mall se dozvěděl svůj osud poté, co se v roce 2019 přiznal k účasti na 12letém prostitučním kruhu.

Ve čtvrtek (13. května) byl Mall, narozený Jamal Rashid, odsouzen americkou okresní soudkyní Gloriou M. Navarrovou na dva roky a devět měsíců vězení, které oznámil americký právník Christopher Chiou pro okres Nevada a zvláštní zmocněnec Aaron C. Rouse z FBI. Když Mallův trest skončí, bude si muset odpykat tři roky propuštění pod dohledem.„Rashid vykořisťoval stovky obětí jako: (a)„ nezávislí dodavatelé “; kdo předal Rašídovi část toho, co si vydělali prostitucí; a (b) „prioritní dívky“ který předal téměř veškerý výtěžek z prostituce Rašídovi, ' uvedl americký okresní prokurátor v tiskové zprávě o případu . 'Přiznal, že manipuloval s oběťmi, ukládal pravidla a vyhrožoval jim, aby pro něj prostituovaly.' Rashid dále povzbuzoval oběti, aby si ho nechaly tetovat, aby prokázaly svou loajalitu, a vedl mnoho z nich k domněnce, že posune jejich kariéru v show businessu.Jak již bylo dříve oznámeno, federální agenti zaútočili v roce 2014 na 45letého producenta se sídlem v Las Vegas v rámci vyšetřování prostituce. 'Děkuji vám všem za vaše obavy,' řekl bývalý Love & Hip Hop: Hollywood účastník tweetnul svým fanouškům v té době. „V současné době si nejsem jistý, co se děje, ale zůstaňte pozitivní, pravda odhalí. Všechna víra v Boha. Inshallah. “ V té době nebyly vzneseny žádné poplatky.

Poté, v dubnu 2019, byl jeho domov znovu přepaden úřady v rámci dalšího vyšetřování obchodování s lidmi i obchodu s exotickými zvířaty. O den později byl zatčen a zasažen civilním soudním procesem třemi nevadskými prostitutkami.Mall byl vládou obviněn z vlastnictví a provozování několika eskortních podniků, které byly v podstatě fronty pro prostituční podnikání po více než deset let od dubna 2002 do září 2014. Úřady tvrdí, že Mall využil prodejen Backpage a Eros k inzerci žen na prostituční služby.

V říjnu 2019 se Mall přiznal k jednomu z důvodů použití mezistátního zařízení na podporu nezákonné činnosti.

Tyto tónově neslyšící hip-hopové momenty dokazují, že rapperi mohou být zasaženi vážným odporem