Machine Gun Kelly střílí na G-Eazy v novém Funkmaster Flex Freestyle

Jen něco málo přes měsíc po zveřejnění zprávy, kterou fanoušci považovali za subtweet zaměřenou na G-Eazyho, skočil Machine Gun Kelly přímo do hovězího masa s rýmem Bay Area. Ve čtvrtek večer (30. srpna) tak učinila společnost MGK zastavením ve studiu Funkmaster Flex, aby dodala freestyle dissing G-Eazy v rytmu skladby Nonstop z produkce Drakea Tay Keitha.

MGK vytáhl jen s neúctou a znělo to, jako by byl napájen veškerým stínem, který se chystal uvolnit. V průběhu několika minut rapper z Clevelandu v Ohiu obvinil Geralda, že udělal „frat rap“ a napodobil svůj účes, než prohlásil, že spal s jednou z přítelkyň G-Eazyho. Ačkoli byl nedávno spatřen se svou bývalou přítelkyní Halsey, předpokládá se, že je G-Eazy svobodný.Pouze Eazy, s nímž jsem kurva, je E / Viděl jsem, že si obarvil vlasy a dostal visící náušnici / Ošukal jsem jeho dívku / Teď vypadá, jako by to hovno vládlo / Jak se ho opovažuješ, já se ho opovážím / Nemysli na srovnání vypni ten frat rap, je mi špatně ze sluchu, “plivne na instrumentálku hardbody.Zatímco Kelly nespecifikuje, o které ženě mluví, spousta lidí si myslí, že mluví o Halsey, zpěvačce, se kterou se G-Eazy rozešel na začátku tohoto léta. MGK a Halsey byli viděni společně na veřejnosti krátce poté, co ji a G-Eazy označili za ukončenou. The Bay Area rapper zdánlivě řeší tvrzení MGK ve hře Bad Boy, kterou Gerald vydal jen několik hodin poté, co MGK vystoupil s Funk Flex Freestyle.

lyžařská maska ​​propad boha karikatura

„Znovu ji neuctívám, plácnu tě, já nejsem chlapec / Otevřel jsem svého divocha, obvykle tohle hovno nedělám / nemám příliš mnoho času, buďme upřímní a nechme to být No a jdi do toho sračky, “rapuje G-Eazy na své kousavé odezvě.Není jasné, odkud toto hovězí maso půjde odtud, ale nezní to, jako by byl rapper opravdu ochotný ustoupit. Nenechte se překvapit, když uvidíte druhé kolo.

Níže se podívejte na volný styl MGK. Poslechněte si pod tím „Bad Boy“.

Podívejte se na fotky různých vzhledů G-Eazy v průběhu letjay z 4:44 ukázka