Machine Gun Kelly Rap Devil: Listen to Diss Aimed at Eminem

Machine Gun Kelly vrací úder. Dnes (3. září) rapper uvolní skladbu „Rap Devil“, která najde rappera, který reaguje na Eminemovy Kamikadze diss, 'Not Alike,' s brutální dissovou vlastní písní.

seznam skladeb asap mob cosy tapes vol 1

Píseň, která se přihlásí téměř za pět minut, dorazí zhruba za dva dny poté, co společnost MGK zveřejnila video, na kterém vyskakuje láhev šampaňského, když hraje Em's Kamikadze jméno vypadnout nahlas. Vypadá to, že už možná přemýšlel o své odpovědi, což MGK naznačuje, že Em je nejistý starý muž, který nedělá nic jiného než rap a doslova se nemůže postavit za sebe.„Ten velký špatný tyran rapové hry si nemůže vzít zkurvený vtip / Ach, chceš nějaký zasraný kouř (Co?) / Ale ne doslova, dusíš se / Ano, uznávám, že jsi KOZA / Ale já ; m děvka děvče, dostal jsem tě do rozsahu (Brra) / Nemám nyní infarkt (Ne) / Někdo pomůže vašemu muži (Nápověda) / Kolena slabá stáří / Skutečný Slim Shady nemůže vstaň, “plivne MGK na svého nového dis.Když si vzal věci trochu zpět, Em původně odhodil MGK, když upustil Kamikadze album minulý pátek (31. srpna). Na trati Em reaguje na to, co podle něj bylo podprahovým diskem Kelly, který vydal singl Tech N9ne, „No Reason“. Pro tuto píseň dodává Kelly několik barů, o nichž někteří věřili, že byly namířeny na Slim Shady.

`` Je to jen jedna možnost, gon '' potřebuji lékaře / nemluvím 'bout the one from Compton / I pop cherry and popstars, you popsicles is not hard / Popped in on the top chart out the cop car / To remember y & all, just just rap and not God and I don't care who got bars „Kelly plivá na trať.S tímto vnímaným podprahovým disem, který měl pravděpodobně na mysli, udeřil Em zpět na „Ne jako“. Na této konkrétní trati Em plivne: „Ten malý čurák, musí se cítit sám / chce si udržet své tvrdé chování / Takže dělá nějakou vlastnost, rozhodne se spojit s Ninou / Ale příště nebudeš Musím použít Tech N9ne / Pokud na mě chceš přijít s ponorkou, Machine Gun / A mluvím s tebou, ale už víš, kdo to kurva jsi, Kelly. “

eminem diss na kulometu kelly

S plnou slovní válkou si společnost MGK také vzala čas na oslovení hovězího masa, přičemž k tomu využila svůj účet na Twitteru. Postavím se nejen za sebe, ale i za svou generaci. dělám ty samé sračky, co jsi dělal zpátky v ur den. život je stále skutečný na mé straně, a musel jsem si vzít čas, abych se bránil před někým, koho jsem nazval idolem. láska, Rap Devile, “píše.

Nyní, když jste získali přehled na celé časové ose Em's MGK hovězího masa, si můžete níže prohlédnout „Rap Devil“.Poslechněte si „Rap Devil“ níže.

snoop dogg rock and roll síň slávy

Zde je konečný průvodce rappery se zkratkami v jejich jménu