Machine Gun Kelly provádí Eminem Diss Rap Devil v Rapperově rodném městě

Machine Gun Kelly zahájil své turné Hotel Diablo tím nejodvážnějším způsobem: minulou sobotu (1. června) předvedl svůj Eminem diss, „Rap Devil“, v rapperově rodném městě Detroitu.

V pondělí (3. června) rapper se sídlem v Clevelandu použil svůj účet na Instagramu ke sdílení videa, ve kterém poděkoval svým fanouškům z Detroitu za jeho podporu, a v něm vidíme, jak předvádí svůj kyselý Slim Shady diss.V klipu MGK rapuje: „Někdo pomůže vašemu muži vstát (pomoci) / Kolena slabá na stáří, skutečný Slim Shady nemůže obstát.“ Pro ty, kteří nevěděli, je lišta odkazem na píseň Em's 2000 The Real Slim Shady.V titulku k příspěvku, který píše MGK, nikdy nezapomeňte. [Miluji tě DETROIT, spolu s emodži fialového ďábla a hashtagem #HotelDiabloTour. V neděli (2. ledna) MGK vyskočil na svou stránku na Twitteru, aby pozdravil fanoušky D-Town za divokou noc. Ten tweetnul, to byla ta nejšílenější první show jakéhokoli turné, které jsme udělali. CO CO DETROIT!

Mohlo by být trochu překvapivé vidět diváky rapovat spolu s Rap Devilem v rodném městě Slim Shady, ale úvěr připadá Kellyovi za udržení jeho fanouškovské základny po loňském prudkém rapovém sporu s Eminemem.Všechno to začalo v srpnu 2018, kdy Em původně nabídl MGK na jeho Kamikadze track 'Not Alike'. Bylo to v reakci na to, co Em cítil jako podprahové zprávy, které pro něj vydala Kelly na singlu Tech N9ne „No Reason“.

MGK pak opětoval palbu svým puchýřovým diskem „Rap Devil“, kde Em nazval nejistým starcem se subpar lyrickými dovednostmi. Eminem na Kelly odpověděl „Killshot“.

Ale to nezastavilo MGK nebo Em, aby na sebe během koncertů přehodili ostny. Na únorovém koncertě v australském Brisbane Eminem ve skutečnosti nazval Kelly „čurákem“. Poté poděkoval davu Aussie za to, že se s ním houpali, a požádal, aby si udělali hluk pro sebe a neudělali nic pro MGK.Podívejte se na Machine Gun Kelly při koncertu „Rap Devil“ na jeho koncertu v Detroitu níže.

Podívejte se na 20 nejdůležitějších hip-hopových soupeření