Machine Gun Kelly obviňuje Eminema za to, proč se lidem nelíbilo album Hotel Diablo

Poté, co se Machine Gun Kelly v roce 2018 zúčastnil smrtícího rapového hovězího masa s hip-hopovou legendou Eminem, říká, že Em je důvodem, proč byl jeden z jeho minulých projektů od posluchačů přivítán polovičatým přivítáním.

Během rozhovoru s uživatelem Interview Magazine , který byl zveřejněn 27. listopadu, MGK navrhl, že jeho hovězí maso s Eminemem způsobilo jeho čtvrté studiové album, Hotel Diablo , mít po vydání vlažný příjem od fanoušků.



„Jako hip-hopové album [ Hotel Diablo ] je bezchybný zepředu dozadu a také náznak vývoje toho, jak jsem se dostal do pop-punkového alba, “řekl MGK publikaci. „Ale to se neslavně blížilo hovězí maso [s Eminemem] . “



Jak rozhovor pokračoval, rýmovačka „Forget Me Too“ vysvětlila, jak posluchače hudby vyrušil jeho konflikt se Slim Shady.

'Je to, jako když děláte sračkový film a hned poté přijdete se skvělým filmem, ale lidé se chtějí soustředit na to, že nenáviděli vše, co jste právě udělali,' řekl MGK. „U hovězího masa jsem udělal přesně to, co by mělo být, ale tento projekt nebyl vítán. Další album pocházelo z toho, že už jsem měl pocit, že jsem to počítal, takže mě vůbec nezajímalo, co si veřejnost bude myslet. “



Hotel Diablo debutoval na 5. místě v žebříčku Billboard 200 poté, co v prvním týdnu prodal 39 000 ekvivalentních jednotek alba. LP dorazilo v červenci 2019. To je méně než rok po počátečním hovězí mezi Machine Gun Kelly a Eminem byl zveřejněn.

Ačkoli spor se datuje již v roce 2012, řetězec dis tracků, které dva rytíři upustili, ukázal, že jejich problém byl hlubší, než si kdokoli myslel. Poté, co rodák z Detroitu upustil od skladby „Not Alike“ s Roycem 5 z alba Em, Kamikadze , v srpnu 2018, Kelly tleskala zpět s „Rap Devil“ o několik týdnů později.

To mezi nimi vedlo k několika stopám, než se zdálo, že MGK nazvalo příměří nabídkou, že se dostane na stopu s Em.



Fanoušci však spekulovali, že Machine Gun Kelly se v březnu znovu rozloučil s Eminemem, když nabídl novou píseň „Bullets With Names“. Na trati tvrdí MGK zabil 'G.O.A.T.' což si mnozí mysleli, že má na mysli Eminema.

je kodak černý stále ve vězení

Věci se formovaly pro MGK po vydání jeho posledního alba, Vstupenky na Můj pád , ačkoli. Úsilí, které v září pokleslo, je popsáno jako „pop-punk“, na rozdíl od rapového alba, jako jeho předchůdci. Podle Plakátovací tabule V prvním týdnu LP přesunulo 126 000 jednotek a zasáhlo číslo 1 v žebříčku Billboard 200 a zajistilo tak první album kariéry Machine Gun Kelly č. 1.

Podívejte se, jak fanoušci hip-hopu pojmenovali nejuctyhodnější diskurz všech dob