Narozeniny Mac Millera připadají na to, co je poslední celý den prezidenta Trumpa v kanceláři

Poslední celý den prezidenta Donalda Trumpa jako vůdce svobodného světa je dnes (19. ledna), což jsou 29. narozeniny zesnulého Mac Millera, který by pravděpodobně tu oslavoval extra tvrdě.

V roce 2016 Mac, který kdysi upustil od písně s názvem „Donald Trump,“ použil svůj účet na Twitteru řekněte fanouškům, aby nevolili Trumpa na prvním místě během prezidentské volební kampaně. V té době si zjevně uvědomil, že píseň z roku 2011 lze chápat jako podporu Trumpa, takže se ujistil, že fanoušci vědí, že tomu tak není.Než v roce 2018 zemřel na náhodné předávkování drogami, Mac si vzal na mušku 45. prezidenta Spojených států v Comedy Central. Noční show Larry Wilmore .„Nenávidím tě, Donalde Trumpe,“ řekl tehdy. „Takže jsi mě chtěl žalovat. Ale pak jste si uvědomili, že někoho nemůžete žalovat jen proto, že je super talentovaný a neuvěřitelně dobře vypadající. “

Jak rapper pokračoval, obvinil Trumpa z rasismu a navrhl, aby jeho slogan „Make America Great Again“ zajistil nadřazenost White.„Říkáte, že chcete„ znovu učinit Ameriku skvělou “, ale všichni víme, že to ve skutečnosti znamená, zakázat muslimy, Mexičané jsou násilníci, černé životy nezáleží,“ řekl Mac. 'Udělejte Ameriku znovu skvělou, myslím, že chcete, aby byla Amerika znovu bílá.'

rapové písně se spoustou basů 2016

V roce 2012 se Trump pokusil uznat úspěch úspěchu písně Mac Millera „Donald Trump“ a požádal rappera o honoráře. V lednu 2013 rodák z Pittsburghu reagoval na Trumpa. Ve stejném roce se Trump údajně pokusil žalovat Maca za píseň pojmenovanou po něm. Trump dříve nazýval Mac dalším Eminemem.

I když se uvádí, že Trump může prominout Lil Wayne a možná Kodak Black za federální zločiny, nezdá se pravděpodobné, že by rapový svět na prezidenta vzpomínal laskavě. Vypadá to, že většina umělců to cítila stejně jako Mac Miller.Zítra skončí Trumpovo jednorázové předsednictví, jakmile budou do úřadu složeni nově zvolený prezident Joe Biden a nově zvolená viceprezidentka Kamala Harrisová.

Podívejte se na 11 nejlepších hodnocených posmrtných hip-hopových alb