'Love & Hip Hop: New York' Season 7, Episode 7 Recap: DJ Self and Cisco Fight, Drewski Cuts Ties With Bianca

Na Love & Hip Hop: New York minulý týden Snoop ukončila vztah s J. Adrienne. Téma přerušování vazeb se odehrává i v epizodě tohoto týdne.

Erika a Yandy se navzájem hašteří. Vzhledem k tomu, že Erika zjistila, že Yandy změnila zámky ve svém bytě, bylo to nepřetržité hádání. Erika také bere na vědomí, že Judy, která se v minulosti k Yandym negativně vyjadřovala, se postavila na stranu své snachy, což je jasným znamením toho, že je v početní převaze a že Yandyho činy nebyly provedeny samy.Yandy říká, že Eriino jméno bylo pouze v nájmu, protože ona i Mendeecees k ní cítili soucit. Yandy také odhaluje, že Mendeecees jí dal plnou moc nad všemi jeho aktivy, včetně bytu, ve kterém Erika bydlí. Mendeecees zjevně řekl Yandymu, že si přeje, aby Erika nikdy neměla své dítě, což je rána, která zasáhne Eriku až do morku kostí. Erika zase říká, že Mendeecees ji kontaktoval z vězení a žádal od něj obrázky a dopisy. Yandy je pevná ve své loajalitě k Mendeecees a říká, že ji nic nepřinutí věřit jinak. Zdá se, že tento výkřik dal Yandymu na vrchol, ale Erika říká, že její jméno je v nájmu, takže plánuje změnit zámky zpět a je odhodlána vyhrát válku.Ve snaze vzít si pod svá křídla svou dceru Ashley ji Rich Dollaz přivede k práci v restauraci, kterou vlastní, aby jí ukázal sílu dobré pracovní morálky. Člen Rich Creep Squad, Cisco, se posadí na posezení a řekne Richovi o jeho setkání s Mariahlynn, zprávy, které Richa otírají špatně. Když Cisco navrhne, že by mohl mít zájem spolupracovat s Mariahlynn na obchodní frontě, Rich Dollaz zmiňuje úmysly DJ Self podepsat ji. Rich cítí, že rozhodnutí společnosti Cisco pokračovat v pracovním vztahu s Mariah bez předchozí konzultace s DJ Self je v rozporu s bratrstvím Creep Squad.

Bianca se objeví v Hot 97, aby konfrontovala Drewski a odfoukla páru o svém nájezdu se svou přítelkyní Sky. Drewski, která byla trpělivá s Biancou a její plivla na Sky, začíná být rozrušená kvůli Biančiným činům. Vzhledem k tomu, že Bianca nerespektuje jeho vztah se Sky, nemohou již být přáteli. Ačkoli je Dianského rozhodnutí zjevně zraněno Bianca, zůstává pyšná a po svém odchodu vrhá urážku na svého bývalého obchodního partnera.Po setkání s Cisco a seznámení se s jeho setkáním s Mariahlynn Rich navštíví DJ Self, aby mu dal novinky. DJ Self je zděšen akcemi společnosti Cisco. Vypadá to jako začátek války mezi těmito třemi, protože Rich se rozhodl postavit se na stranu DJ Self v jeho hovězím masu s Cisco.

Cardi B si dá pěknou horkou perličkovou koupel, zatímco FaceTiming s Biancou, která Cardi rekapituluje, co se stalo mezi ní, Drewskim a Sky. Ona také přináší její nepohodlí s Mariahlynn jít za jejími zády a informovat Sky o jejích plánech. Cardi B zůstává neutrální, protože jasně vidí, že situace mezi Biancou a Mariahlynn nedopadne dobře.

Zdá se, že se společnost Cisco stane manažerkou Mariahlynn a nadále ji sleduje jako klientku. Ačkoli Mariahlynn zmiňuje své jednání s DJ Self, společnost Cisco ignoruje zapojení DJ Self. Cítí, že DJ Self nedělal nejlepší práci při převzetí otěže Mariahiny kariéry.Mendeecees kontaktuje Eriku z vězení, aby se informovala o tom, jak volá policisty na Yandyho. Erika říká, že volala, jen aby si nechala vyměnit zámky, a že Yandy způsoboval všechny problémy mezi nimi. Mendeecees říká, že Erika byla vůči Yandy neuctivá a prozradil, že jí dal úplnou kontrolu nad tím, aby dělala vše, co považuje za správné. Erika, která cítí neúctu k tomu, že Yandy tvrdí, že byla na jednu noc a nikdy neměla vztah s Mendeecees před těhotenstvím, nadále požaduje její respekt od obou. Zatímco Mendeecees říká, že nevěří, že by se Yandy zhroutil na tak nízké úrovni a řekl pohrdavé věci o matce svého syna a jejich synovi, v konečném důsledku jde jen o to, aby jeho rodina zůstala pohromadě jako celek a přikláněla se k Yandymu.

DJ Self uzavírá rozhovor společnosti Cisco na Power 105 jako odplatu za to, že společnost Cisco šla za zády DJ Self a spolupracovala s Mariahlynn. Tím se oficiálně zahájila hořká sezónní bitva mezi dvěma členy Creep Squad.

Drewski se pokouší napravit Sky tím, že se ukáže s kyticí květin a omluvou za všechno špatné, co udělal. Také říká, že nikdy neměl v úmyslu být intimní s Biancou a že jeho vztah s ní je minulostí. Chce, aby se Sky k němu nastěhovala v jeho domě v New Jersey. Sky vzhledem k nedávným okolnostem trochu váhá, ale nakonec ustupuje Drewského prosbám.

Společnost Cisco předvádí předváděcí výkon Mariahlynn, aby ukázala podporu ve snaze ji dále nalákat, aby se stala jeho klientkou. Problémy však číhají v podobě Biancy, která se objeví, aby Mariahlynn konfrontovala s vyprávěním Sky o jejích plánech. Mariah přiznává svou roli ve fiasku, ale říká, že to udělala jen proto, že to byla správná věc jako žena, což je záminka, která nezmiňuje Biančin hněv. Výsledkem je, že vrhla na Mariahlynn tác s nápoji a vyzvala ji, aby zaútočila na Biancu, než zasáhne bezpečnost.

Účastní se také DJ Self, který konfrontuje společnost Cisco s jeho nedávnými akcemi, včetně pokusu o převzetí Mariahlynn jako klienta za jeho zády. Když se společnost Cisco pokusí potřást rukou DJ Selfovi, odmítne to a začne vysílat své stížnosti. Self říká, že Mariah je jedním z jeho klientů a že budují pracovní vztah. Cítí, že akce společnosti Cisco nejsou skutečnými přáteli.

jay z 4:44 cd

Self také odhaluje, že byl důvodem, proč bylo Cisco zamčené mimo rozhlasovou stanici, a že nemá pocit, že by Cisco mělo sílu nebo dosah, aby Mariahinu kariéru posunulo na vyšší úroveň. Když společnost Cisco tvrdí, že Mariah zmínila svou nespokojenost s rolí Self jako manažera, Mariah popírá, že by byla někdy v rozporu se Self. Díky tomu se společnost Cisco jeví jako pošetilá a okamžitě se staví do defenzívy, přičemž reaguje tím, že pohrdá Mariah a jejím rozhodnutím stát na straně Já. Setkání mezi těmito třemi se zahřeje, když Self prohlásí, že Cisco již není součástí Creep Squad a že je novým vůdcem. To způsobí, že se společnost Cisco rozzuří a bezpečnost ho omezuje, když se pokouší zaútočit na svého bývalého spolupracovníka, který se stal nepřítelem.

Yandy dohoní Kimbellu a Juju na drink a malou holčičku. Podává dívkám souhrn toho, co se stalo mezi ní a matkami Mendeecees. ostatní děti. Připouští, že změnila Eričiny zámky, které Kimbella a Juju považují za povedené. Ale velké odhalení se stane, když Yandy řekne dívkám, že ona a Mendeecees nejsou opravdu manželé, kvůli tomu, že měla druhé myšlenky noc před datem svatby. Lhala matce svých ostatních dětí o jejich svatbě ve snaze přimět je, aby žárlily. Tato zpráva je šokem pro všechny a je jistým katalyzátorem, který ještě více otřásá mezi členy obsazení, protože tato sezóna Love & Hip Hop: New York postupuje.

Podívejte se na 10 rapperů zabývajících se svými nespokojenými exy v průběhu let