'Love & Hip Hop Hollywood' Season 3, Episode 6 Recap: Safaree Walks in on Nikki Baby and Rosa Acosta, Willie Comes Clean About Cheating

Love & Hip Hop Holloywood se vrací tento týden a Masika je jen pár týdnů od porodu svého dítěte, ale už je zpátky na břiše. Dohání Maxe, aby spolu diskutovali o možnosti dvou spolupracovat na skladbě, když se připravuje na návrat do hudební kariéry. I když má výhrady k tomu, že se musí vypořádat s jakýmkoli dramatem ze strany Maxovy manželky Brandi, Masika se rozhodne, že spolupráce s ním by jim mohla prospět oběma a podpořit její hudební touhy.

Princezna se setkává s plánovačem svateb, aby prozkoumala podrobnosti její nadcházející svatby a Raye J. Ale poté, co se dozvěděla o všech odpovědnostech a rozhodnutích, která v souvislosti se svatbou přehlédla, se princezna znepokojila a zmátla a vyslala své stížnosti Rayu J. Je vnímavý k jejím starostem a ujišťuje ji, že jejich svatba bude úspěch a on vystoupí na talíř a poskytne další vstup a pomoc při pohybu vpřed.Safaree se setká s Rayem J a A-1, aby si mohli rychle zacvičit a probrat svůj románek s Nikki Baby. Ray J, která vlastní obchod poblíž Rosy Acosty, dává Safaree náznak toho, co může Nikki dělat během svého volného času. Poté, co uposlechl rady chlapců, se Safaree neohlášeně objeví na akci, kterou Nikki propaguje, a je zaskočen, když vidí, jak se Rosa a Nikki intimně nacházejí v zadní místnosti. Nikki, chycená při činu, se pokouší situaci uhladit, ale její vysvětlení nedělá nic pro to, aby pohnula Safaree, která si odplivla s Rosou. Bez ohledu na Nikkiho záměry je jasné, že obě strany jsou zraněné a zklamané.Princezna se otevírá kvůli problémům s opuštěním kvůli svému otci a bojí se, že by ji Ray J zklamal, jako kdysi její otec. Zůstává však doufat, že její svazek a svazek Raye J mohou přežít na dlouhou trať.

Poté, co si Willie přečetl Shandův dopis z poslední epizody, rozhodl se vyjasnit své jednání s Kyeshou a připouští, že všechna její obvinění z toho, že s ní podvádí, jsou pravdivá. Ačkoli Shanda již očekávala to nejhorší, je zaskočena skutečností, že by jí Willie lhal, a navzdory jeho prosbám o odpuštění říká, že plánuje udělat krok zpět od jejich vztahu a zpracovat věci.Masika a Max se rozběhnou o svůj hudební vztah studiovým sezením, ale jsou přerušeni Brandi, která si má vybrat s Masikou, která byla předtím zapletená s jedním z manželů jejího přítele. Obě dámy se začnou hašteřit a nálada vzplane, než Max doprovází Brandi ze studia.

Brandin vzhled ve studiu se zhoršuje, ale kromě toho, že se zlobí na Masiku, má Brandi také problém s tím, že Max neobhájil svou čest, když ji Masika zavolala ze svého jména. Její pokus nahradit peníze, které použila ze svěřeneckého fondu jejich syna, aby napravil Maxovy neúspěchy, protože není s jejím jednáním spokojen a odejde na ni, přičemž Brandi nechává osamělou a rozrušenou.

Podívejte se na 21 sexuálních skandálů v hip-hopu