'Love & Hip Hop Atlanta' Season 6, Episode 5 Recap: Rasheeda and Kirk Talk Divorce, Yung Joc a Rodney Clear the Air

V sezóně 6, epizoda 5 z Love & Hip Hop Atlanta , Stevie J a Kirk se oba zabývají otázkami vztahů a rozhodnou se, že by si večer s nimi měli trochu zvednout náladu.

Kirk říká, že s Rasheedou žijí v samostatných domech a zdá se, že jejich manželství je na pokraji zhoršování. Představuje Tango posádce, která je shodou okolností bývalým přítelem Keanny, která je v součinnosti s Jasmine a Rodney, aby odhalila jeho podvádění.Yung Joc je čistý ohledně toho, že měl sexuální vztahy s Jasmine, což přimělo Scrappyho a ostatní chlapce, aby se zeptali, jestli je otcem. Joc však říká, že použil ochranu, když s ní měl sex, stejně jako Kirk, což ponechává dotyčnou totožnost otce dítěte. Joc také říká, že dítě viděl, a přestože se dítě trochu podobá Kirkovi, není definitivní, že by dítě mohlo být jeho na základě samotného vzhledu.Joseline se setkala s Lovely Mimi, která si po rozchodu s Glam Shopem založila vlastní kosmetický obchod. Když Lovely Mimi navrhne, aby jí Joseline pomohla s jejím podnikáním, Joseline se její nabídce vzdá, ale zve ji, aby se stala součástí hudebního videa, které natáčí, a říká, že chce s dívkami vybudovat solidaritu.

Atlanta rapper Shooter dělá jeho Láska a hip hop debut, když se se svou ženou Ciarou účastní dvojitého rande s Yung Joc a Karlie Redd. Když Ciara přináší své problémy s Lovely Mimi, Shooter začíná být frustrovaný, že Ciara znovu sdílí pracovní problémy během jejich kvalitního času společně. Toto je problém, o kterém říká, že si na jejich vztahu vyžádal daň. Na oplátku Ciara začíná chodit na Shootera kvůli jeho nedostatku energie v ložnici, což končí rande na kyselou notu.Joseline má problémy s Jessicou Dyme a Karlie Redd, ale chce předat nový list a nechat je ve svém videu k nové písni. Melissa si však myslí, že to vzhledem k jejich historii nemusí být dobrý nápad. Joseline však trvá na tom, že se bude chovat nejlépe a že její úmysly jsou čisté, ale Melissa má stále své výhrady.

Treasure, bývalá tanečnice, která se přestěhovala do Atlanty za kariérou v rádiu, nemá Tommie příliš v oblibě a dává najevo své city, což otřásá Lovely Mimi špatně. Když Treasure začne soudit Tommie pro její kriminální historii a její vztah s Yung Joc, dva se začnou hašteřit, protože Lovely Mimi se spřátelila s Tommie kvůli jejich podobnostem. Ale i když Tream nemá Tommie rád, říká, že si nechce dělat nepřátele a zaměřuje se na další kariéru.

Kirk a Rasheeda se setkávají tváří v tvář poprvé od chvíle, kdy se k jednání s Jasmine dostali čistě, ale nejprve je konfrontován Rasheedinou matkou. Navrhne mu, aby podal žádost o rozvod. Pár začne diskutovat o tom, jaký by měl být jejich další postup, a přestože Kirk navrhuje, aby šli navštívit manželského poradce, Rasheeda říká, že se přiklání k radě své matky, aby se rozvedla. Než může uvažovat o smíření, potřebuje Rasheeda více času na zpracování svých myšlenek.Melissa se setkává s Karlie Redd a Tammy Riverou, aby zjistili, zda by měli zájem napravit své rozdíly s Joseline, ale oba upadají. Karlie říká, že je otevřená rozhovoru s Joseline, aby vyčistila vzduch.

Tango, bývalý přítel Keanny, se rozhodl vrátit se k ní, Rodneymu a Jasmine s informacemi, které se dozvěděl během setkání, kromě Kirka, Yung Joc, Scrappyho a Stevie J. Objevilo se několik podrobností, že Karlie Redd a Joc předváděl lidem obrázky dítěte a že on a Kirk obviňují Rodneyho z pokusu o instrumentaci spiknutí s cílem vydírat Kirka. Největší bombou však je, když Rodney dostane vítr z Jocova tvrzení, že také spal s Jasmine. Rodney a Jasmine došli k závěru, že už je toho dost, a plánují, jak se přiblížit ke Karlie a Joc, aby vyčistili vzduch mezi oběma stranami.

Mariah, která nebyla spokojena s platem, který dostávala od Ciary v Glam Shopu, se setkala s Ciařiným manželem Shooterem, s nímž má poměr a dostává finanční pomoc. Zatímco Shooter říká, že miluje svou ženu, upadl příliš hluboko a platí Mariah, aby o jejich vztahu mlčela, což je dohoda, kterou Mariah začala využívat pro svůj vlastní zisk.

azealia bank fantasea ii: druhá vlna

Když Jasmine a Rodney dohoní Karlie Redd a Yung Joc, konfrontují dvojici o pověstech, které o nich údajně šířili po městě, a také o jejich obchodech s Kirkem. Když se Jasmine zeptá, jestli Joc někdy řekl, že s ní měl sex, rapper odhalí, že i když si pamatuje sex se ženou jménem Jasmine, nemůže s jistotou říci, že to byla ona. Tato odpověď Rodneyho neuspokojuje. V neúctě se Rodney poté zmiňuje o vztazích s matkou Jocova dítěte, a když Jasmine řekne Karlie, aby odstranila obrázky svého dítěte, Karlie se odváží Jasmine udělat ji a všechno peklo se rozpoutá. Jasmine se pokusí zaútočit na Karlie, než zasáhne bezpečnost.

Treasure kontaktuje Tommie, aby napravil, ale věci se rychle zhoršují, protože Tommie se ve spěchu zdá být přáteli. Jak se situace stále vyostřuje, Tommie začíná vrhat ovoce na Treasure a vyvolává potyčku mezi nimi. Tommie, kterému násilí není cizí, říká, že to měl Treasure. Vzhledem k tomu, že je Treasure ve městě novinkou, měla by mít podle Tommie strach, aby ji překročil. Tento boj zahrnující ovoce končí veškerou naději, že oba najdou společnou řeč.

Zjistěte, co se stane příští týden Love & Hip Hop Atlanta .

20 vašich oblíbených rapperů pojmenovalo své oblíbené rappery