Pohled na rekvizity Dopest a memorabilia z hip-hopových hudebních videí, která si přejeme vlastnit

V hip-hopu jsou rapová videa klíčem k tomu, aby pomohli umělcům vytvořit poutavý příběh nebo debutovat inovativním nápadem. Úspěšný vizuál je natolik kreativní, aby upoutal pozornost diváka a přiměl jej, aby se mu skladba ještě více líbila. V některých případech přitahuje fanoušků poutavá videopropustka oči a dělá video ještě nezapomenutelnějším.

S ohledem na to zdůrazňujeme některé z nejlepších, úžasných, pobuřujících a podivných rekvizit a memorabilií z hudebních videí, která by milovník rapu rád vlastnil. Když přemýšlíte o ikonických věcech z hudebních videí, přijde mi na mysli vizuálně ohromující video Missy Elliott z roku 1997 pro skladbu „The Rain (Supa Dupa Fly)“, kde je rapový veterán v nafukovacím sáčku. Toto je sběratelský kousek, který by rád vlastnil každý nadšenec hip-hopu. Nebo co tak úžasný zlatý přívěsek Horuse od Kanyeho Westa, který houpal ve svém nejmodernějším klipu k filmu „Power“ v roce 2010. Ten šperk by mohl být konečným spouštěčem konverzace pro každého příznivce rapu.Pro fanoušky rapu do hip-hopových memorabilií je nutností přizpůsobit 8 Ball Ball od Salt-N-Pepa, které houpali ve svém klasickém videu z roku 1987 s názvem „Push It“. Džínové kalhoty MC Hammer, které si oblékl ve svém videu „Can Can't Touch This“ z roku 1990, jsou navíc kusem memorabilií, které jsou ideální pro hlavu hip-hopu staré školy.A pokud jsou hračky zajímavé, panenka Wanksta z videa „Wanksta“ od 50 Cent nebo akční figurka Travise Scotta z jeho divoce vynalézavého klipu „90210“ jsou dvě skvělé postavy popkultury, které můžete mít ve sbírce.

Tak, XXL ohlédne se za některými z nejlepších rapových hudebních videí a vyzdvihne rekvizity, které by každý milovník rapu rád vlastnil. Podívejte se na níže uvedený seznam. • Stanův dopis

  Eminemův ‚Stan 's Didem

  Eminemova skladba Stan z roku 2000 je pravděpodobně jeho rapovým mistrovským dílem. Samotné video je mrazivým vyprávěním, které se živě shoduje s Emovým vyprávěním o písni. Fiktivní dopis, který vyšinutý Stan napsal detroitskému rapperovi, by byl ultimátním memorabilií pro zarytého fanouška Eminema.

  EminemMusic přes YouTube

 • Nafukovací pytel na odpadky

  Missy Elliott 'The Rain'

  Missy Elliott ohromila svět, když se objevila ve vizuálu filmu The Rain, který vypadá jako nafouknutý pytel na odpadky. Mít v držení Missyin historický nafukovací pytel na odpadky by byla supa dupa.  Missy Elliott přes YouTube

 • Panenka Wanksta

  50 Cent's 'Wanksta'

  50 Cent vtipně klaunuje Ja Rule ve svém videu z roku 2003 pro Wankstu. V klipu si mladý kluk (Fifův syn, Marquise Jackson) hraje s panenkou Wanksta s kytarou a šátkem. Ačkoli jeho jméno není zmíněno, má se panenka podobat Ja Rule. Zvládnout kus historie hip-hopu, který je součástí nikdy nekončícího sporu mezi Fif a Ja, by bylo epické.

  50 centů přes YouTube

 • Akční figurka

  Travis Scott '90210' s Kacy Hill

  Zapomeňte na G.I. Panenka Joe, která vlastní akční figurku Travise Scotta, vylepšuje váš skvělý faktor. Video La Flame k filmu „90210“, kde můžete být svědky panenky v akci, je divoce vynalézavé.

  Travis Scott přes YouTube

 • Humongous zlatý přívěsek Horus

  „Síla“ Kanyeho Westa

  Video Kanye West k písni „Power“ je doslova umělecké dílo. Během téměř dvouminutového klipu, který je zdánlivě obrazem ožívajícím, Yeezy skácí velký zlatý přívěsek Horus. I když je to konečná ozdoba, kterou můžeme vlastnit, nevidíme, jak by ji někdo dokázal houpat, aniž by si poranil krk.

  Kanye West přes YouTube

  50 centů a já vládnu hovězímu masu
 • Maska Blue Goblin

  Busta Rhymes '' Gimme Some More ''

  Modrá maska ​​šotka s žlutými žlutými očima v Busta Rhymes Video Gimme Some More je skutečně děsivé. Halloween není jediný čas, kdy to mít na displeji. Kreativita a řemeslné zpracování, které se při navrhování tohoto kousku projevilo, je evidentní všude kolem. Chyťte jeden z Bustových bláznivých klobouků, které měl na sobě Páni video by bylo také skvělé.

  UPROXX Video přes YouTube

 • Lesklé obleky

  The Notorious B.I.G. 'Mo Money Mo Problems' Featuring Diddy and Mase

  Na konci 90. let byly zuřivými obleky vzteky, zejména s umělci z Bad Boy Records. Lesklé Diddy a Mase zapadají do videa „Mo Money Mo Problems“ od Notorious B.I.G., které by bylo pro fanouška rapu cenným sběratelským kouskem.

  The Notorious B.I.G. přes YouTube

 • Golfová maska

  Tyler, tvůrce 'IFHY'

  Tyler, Stvořitel, je odmítnutým milencem ve trippy videu „IFHY“. Rapper si nasadil přehnanou masku na obličej, která připomínala panenku Black Ken. Fanoušci Avid Odd Future (nebo sběratelé panenek) jsou pro tento produkt dokonalými zákazníky.

  Tyler Stvořitel prostřednictvím YouTube

 • Socha na motorce

  Nicki Minaj 'Super Bass'

  Nicki Minaj má spoustu zábavy ve svém barevném videu „Super Bass“. V klipu se předvádí v zářivých fitách a neonově zbarvených parukách, ale opravdu vyniká umělá ledová socha motocyklu. Toto je Barbův vysněný policista.

  Nicki Minaj přes YouTube

 • Hliněné figurky

  'Yell Oh' od Trippie Redd s Young Thug

  Trippie Redd a Young Thug se ve svém videu „Yell Oh“ vydávají na dobrodružnou cestu. Trippie a Thugger, režírovaný umělcem claymation Williamem Childem, zasáhli striptýzový klub a vyhnuli se policii během trippy joyride. Jejich cesta končí, když padnou do tlamy podzemního monstra. Tyto hliněné figurky Trippie a Thuggera musíte mít.

  Trippie Redd přes YouTube

 • Přizpůsobené 8 míčových bund

  Salt-N-Pepa je 'Push It'

  Video „Push It“ od společnosti Salt-N-Pepa je návratem k rapovým klipům založeným na výkonu. Přizpůsobené bundy 8 Ball této trojice jsou jedny z nejoblíbenějších hip-hopových memorabilií pro všechny oddané fanoušky rapu, kteří chtějí znovu prožít hip-hopové okamžiky z 80. let. Christopher Play Martin z Kid ‘N Play skutečně navrhl jejich 8 míčových bund v harlemském studiu legendárního módního návrháře Dappera Dana. Nikdy za milion let jsem si nemyslel, že se tyto bundy stanou tak ikonickými a populárními nebo identifikovatelnými jako dnes, řekl Martin Móda časopis v roce 2016 .

  Salt N Pepa prostřednictvím YouTube

 • Loutkové panenky

  Outkastovo „Da Art of Storytellin“ (1. část)

  OutKast jsou některé z nejlepší vypravěči v rapové hře . Duo Atlanta má také některá z nejkreativnějších hudebních videí. Jedním z nich je Da Art of Storytellin ‘(část 1). V klipu jsou André 3000, Big Boi a Slick Rick, kteří rapují své texty jako loutky. Pro fanoušky rapu s dětmi je sdílení historie hip-hopu prostřednictvím těchto skvělých loutek samo o sobě nezapomenutelným okamžikem.

  OutKast přes YouTube

 • Obličejová mikina

  „Whack World“ Tierra Whack

  Film „Whack World“ od Tierra Whacka je šílené video (zamýšleno slovní hříčkou). Mimo rok 2019 XXL Nováčkova neuvěřitelná lyrika a kreativní mysl, nahlédněte do kreativity, která jde do odpovídající mikiny s kapucí, kterou nosí na začátku klipu. Houpání tohoto do očí bijícího kusu je módním prohlášením pro hip-hopového fanouška s vkusem.

  Tierra Whack přes YouTube

 • Zlatý trůn

  Král Kunta od Kendricka Lamara

  Kendrick Lamar, král své kapoty Comptonu, ve fantastickém videu s názvem „King Kunta“. Sedí na zlatém trůnu a přivádí děti z celého světa, aby se připojily k zábavě. K-Dot stans se budou cítit jako královští, pokud vlastnili toto nápadné křeslo z vizuálu.

 • Genie kalhoty

  MC Hammer ‚U Can't Touch This '

  MC Hammer „U Can't Touch This“ je jedním z největších tanečních videí všech dob. Rapová legenda si získala jméno jako módní ikona díky ikonickým džinovým kalhotám, které se na počátku 90. let staly hlavním módním trendem. Džínové kalhoty Hammer's by byly vrcholným sběratelským kouskem pro každého milovníka rapu z 90. let.

  MC Hammer přes YouTube

 • Knicks Hat

  Bobby Shmurda 'Hot N * gga'

  Některá hudební videa se na sociálních médiích šíří každých pár let a jedním z nich je vizuál 2014 od Bobbyho Shmurdy pro „Hot N * gga“. Brooklynský rapper má grand ol ' čas v klipu, visí na bloku se svými chlapci, včetně Rowdy Rebel. Okamžik, který stále každého zajímá: „Co se s ním stalo?“ je, když Bobby hodí svůj klobouk Knicks do vzduchu a nikdy se nevrátí dolů do rámečku. Samotné memy a virální momenty z klobouku z něj dělají jednu z nejprestižnějších rekvizit, které vlastní z rapového videa v moderní době.

  Bobby Shmurda přes YouTube

 • Blokovat oblečení

  Kanye West a Lil Pump ‚I Love It 's Adele Givens

  Sexuálně explicitní píseň Kanye West a Lil Pump a její doprovodné video k filmu I Love It je trochu divné, ale je legrační vidět je tančit v blokových šatech. Obrovské čtvercové kostýmy Kanye a Pump a přerostlá obuv Yeezy jsou perfektní pro fanoušky rapu, které se nosí na Halloween.

  Kanye West přes YouTube

 • Hulk Arms

  Ludacris '' Vraťte se zpět '

  Ačkoli Ludacris natočil své video „Get Back“ v roce 2004, v dnešní době společenského distancování a nošení obličejových masek se dokonale hodí. To, co ve vizuálu nejvíce vyniká, jsou Ludovy Hulkovy zbraně, které používá k odplavení otravných lidí. Každý, kdo se během pandemie vážně řídil pokyny pro distancování se od společnosti, by je rád.

  Ludacris přes YouTube

 • Brýle a falešný nos

  'Humpty Dance' od Digital Undergound

  V rapu je tolik ikonických tanečních pohybů, ale pravděpodobně žádný nezapomenutelnější než Humpty Dance. Humpty Dance, který vytvořil frontman a producent Shock G společnosti Digital Underground, předvedl jeho rapové alter ego Humpty Hump, který si nasadil brýle Groucho a falešný plastový nos. Pro konečného sběratele hip-hopu by bylo vlastnictví těchto vzácných brýlí splněným snem. Zajímavé je, že Shock G. vlastní šest různých typů nosů, včetně některých zlatých a platinových .

  Tommy Boy přes YouTube

 • Lady Dame Puppet

  Možnost „stejných drog“ rappera

  Chance The Rapper vystupuje v alternativním světě plném loutek ve svém okouzlujícím videu k filmu „Same Drugs“. Vizuálem je zpěvákem chicagského umělce loutka v životní velikosti Lady Dame. Loutka byla myšlenkou uměleckého ředitele a ilustrátora Chano O.J. Hays, a byl kompletně dotvořen designovou společností Anatomorphex . Tato loutka v životní velikosti je jedinečným sběratelským kouskem pro konečného fanouška Chance The Rapper.

  Chance The Rapper přes YouTube

Zde jsou fotografie hip-hopových vrhačů, které musíte vidět