London on Da Track No Flag Díky Nicki Minaj, Ofsetu a 21 Savageovi trvalo rok, než se spojili

London on Da Track se snaží uzavřít léto zásadním způsobem. Jako jeden z největších producentů hip-hopu 26letý atlantský beatmith pracoval s některými z nejlepších jmen hry, včetně Drake, Young Thug, Rich Homie Quan, Birdman a TI, plus má počet zlatých a platinových plaket na jeho jméno. Producent si nyní udržuje své jméno v rozhovoru se svou novou písní, kterou představují Nicki Minaj, Offset a 21 Savage.

Signee RCA Records minulý týden vydal svůj nový singl No Flag s Offset, 21 Savage a Nicki Minaj. Skladba je první nabídkou z připravovaného londýnského alba, Kdo by věděl, později klesnout. No Flag byl celé týdny škádlen, a když byl upuštěn, fanoušky vůbec nezklamal. Pro Londýn ho nepřekvapilo, jak dobře byla píseň přijata.libra měřítko tetování hříchy a odpuštění

'Věděl jsem, že to byl zásah, když jsme to udělali poprvé,' řekl klidně XXL zatímco v New Yorku. „Když se [21 Savageovi] líbily písně, které se chystal dát na své album, byl jsem rád,„ cool “, použiji tento,„ a odtamtud to byla historie. “Píseň trvala asi rok. Byl vytvořen, když London on Da Track a 21 Savage společně nahrávali hudbu v roce 2016. Offset byl přidán před dvěma měsíci, poté Nicki o měsíc později. Bylo to poprvé, co Nicki a London spolupracovali.

„V podstatě jsem byl ve studiu s 21 Savage, toho konkrétního dne jsme udělali spoustu nahrávek, ale„ No Flag “ byl jedním z neúplných záznamů, “říká London, když vysvětluje, jak k záznamu došlo. „Takže jsem cítil, že se mi líbí, že s tím mohu něco udělat sám. Tak jsem řekl: „Nech mě to dostat a ty dostaneš zbytek“ a řekl v pohodě. Tak jsem řekl, že se chystám dát dohromady hru. Tak jsem dal Offset a dal jsem to Nicki Minaj. Nejprve jsem do něj vložil Ofset a pak, když jsem se setkal s Nicki, řekl jsem jí o její situaci, že se v té době děje, a já jsem říkal: ‚Nejdeme do ofsajdu, nebudeme brát žádnou Ls „Nehodíme žádné vlajky. Tato [píseň] je ideální pro to, abyste mohli vysvětlit, čím procházíte. Chcete-li na někoho zajít nebo o někom mluvit, je to perfektní píseň, jak to zvládnout. “Řekla, že jsem měl pravdu.“„Její situace“, o které se Londýn zmiňoval, by mohla být rozchod Nicki se svým bývalým přítelem Meek Mill na začátku tohoto roku nebo její hovězí maso s Remy Ma, které začalo v únoru.

Když byl vydán záznam „No Flag“, někteří fanoušci si mysleli, že Nickiho verš byl namířen proti nové rapové hvězdě Cardi B, ale královna YMCMB tyto fámy rychle vypnula. 'Určitě to před cpl měsíci taky nenapsal.' , “napsala v reakci na komentář fanouška, který sestřelil řeč hovězího masa.

„No Flag“ také nebyla jedinou písní, na které London on Da Track a Nicki Minaj pracovali. Superproducentka potvrdila, že s Nicki pracovali na materiálu pro její nové album. Už jsou to tři roky od posledního alba Nicki, Pinkprint .Od té doby až do současnosti rapper 'No Frauds' upadá a ztrácí spolupráci s řadou umělců. V rozhovoru s DJ Whoo Kid's Shade 45 show, Whoolywood Shuffle, Nicki uvedla, že její čtvrté album bude jejím nejlepším dílem. Díky další spolupráci Nicki a Londýna na Da Track by se fanoušci měli začít opravdu těšit na to, co přijde.

modrý m & m 3

Zobrazit nová hudební vydání pro srpen 2017