Logika vypráví příběh sebevražedného mladíka ve videu 1-800-273-8255 ″

Logic je dobře známý pro vydávání extrémně kreativního obsahu a jeho nová sada vizuálů to odráží. Rodák z Marylandu vydává videoklip ke své výkonné nahrávce „1-800-273-8255“, na které se Alessia Cara a Khalid shodují se svými nedávnými nahrávkami Všichni album.

Vizuály vyprávějí příběh mužského teenagera, který uvažuje o sebevraždě, a sledují ho po celý den, když prochází zkouškami a souženími, které mají negativní dopad na jeho duševní zdraví. Zdá se, že logika zaujala k videu přístup, který odráží děj Měsíční svit s tím, že teenager prochází pohyby identifikace své sexuality.Fanoušci televizní show, Moderní rodina , může být zvláště nadšený, protože ve videu je portrét od Nolana Goulda, který hraje Luka Dunphyho v populární sérii. Ve vizuálu vystupuje také Don Cheadle.Pokud si vzpomenete, „1-800-273-8255“ se stal velmi působivým trackem pro fanoušky Logic, zprávy uvádějí, že horká linka prevence sebevražd zaznamenala od vydání písně rappera příliv hovorů. projekt. V den vydání skladby bylo hlášeno celkem 4 573 hovorů, což bylo zaznamenáno jako 27% nárůst oproti obvyklému množství v průměrný den.

Podívejte se níže na nové video společnosti Logic a podívejte se na celý příběh.Podívejte se na 25 z nejlepších hip-hopových projektů roku 2017 (dosud)